Co mě potěšilo
Vložil(a): snany, 14. 12. 2017 6.05
Včera mi volala kolegyně ( vedoucí učitelka) z bývalé práce a přála mi k svátku, bylo to hrozně milé. Pracovala jsem v úžasném kolektivu, a to nemyslím jen učitelky, ale i kuchařky,uklízečky ( jen ten údržbář to kazil). Budu dlouho vzpomínat. A co vám včera zvedlo náladu, potěšilo?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 15. 12. 2017, 15.46
Pořádali jsme s tátou předvánoční adventní koncert v katedrále v našem městě a přišlo asi 230 lidí, tak to mi udělalo radost, že o to byl takový zájem.
Mygara, 15. 12. 2017, 9.27
Mně se narodila vnučka?, těd v pondělí a je zdravá, co víc si přát
L.janicka.l, 14. 12. 2017, 18.02
To potesi, ze si vzpomeli. Me potesilo, ze byl kluk docela hodny
Adrianita, 14. 12. 2017, 17.39
Včera nás navštívila má mamka, tak to mě potěšilo
Aliisha, 14. 12. 2017, 13.06
Syn mi dělá radost každý den tohleto by mě taky potěšilo. Je fajn, když si vzpomene a ozve se