Co se Vám líbí a co bystě změnili na Praze 2

zobrazeno 761×

Vložil(a): Jana Pospisilova, 18. 3. 2018 12.54

Dobrý den, Ahoj Píši bakalářskou práci na téma "Spokojenost občanů v Praze" a v rámci srovnání městských částí jsem si vybrala Prahu 2. Chtěla bych Vás požádat o vyplnění krátkého (jen dvouotázkového) průzkumu na těchto stránkách: https://www.menti.com/47971db8. Budu velice ráda, pokud se se mnou podělíte o to, co se vám na Praze 2 líbí a o to, co byste rádi změnili. Děkuji Vám mnohokrát!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 21. 3. 2018, 12.44

Já bych nic neměnila

Žofinka

Žofinka, 19. 3. 2018, 22.59

Také to jde mimo mě

Zdeňka S., 19. 3. 2018, 18.47

Tak tohle je jen pro úzký okruh maminek , škoda tady nepomůžu....

Mygara

Mygara, 19. 3. 2018, 12.18

nejsem pražská, tak bohužel nepomohu

Fuga

Fuga, 19. 3. 2018, 11.28

tak Praha 2 je pro mě neznámá

editak, 19. 3. 2018, 9.05

Prahu 2 neznám...

Aliisha

Aliisha, 18. 3. 2018, 21.16

V Praze nebydlím.

Janako

Janako, 18. 3. 2018, 21.09

Nebydlim v Praze,takze neporadim.

vaniilla, 18. 3. 2018, 17.41

Nejsem z Prahy, takže nic.

snany, 18. 3. 2018, 17.19

Nejsem z Prahy, tak bohužel

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů