Co se Vám líbí a co bystě změnili na Praze 2
Vložil(a): Jana Pospisilova, 18. 3. 2018 12.54
Dobrý den, Ahoj Píši bakalářskou práci na téma "Spokojenost občanů v Praze" a v rámci srovnání městských částí jsem si vybrala Prahu 2. Chtěla bych Vás požádat o vyplnění krátkého (jen dvouotázkového) průzkumu na těchto stránkách: https://www.menti.com/47971db8. Budu velice ráda, pokud se se mnou podělíte o to, co se vám na Praze 2 líbí a o to, co byste rádi změnili. Děkuji Vám mnohokrát!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 3. 2018, 22.59
Také to jde mimo mě
Mygara, 19. 3. 2018, 12.18
nejsem pražská, tak bohužel nepomohu
Fuga, 19. 3. 2018, 11.28
tak Praha 2 je pro mě neznámá
Aliisha, 18. 3. 2018, 21.16
V Praze nebydlím.
Janako, 18. 3. 2018, 21.09
Nebydlim v Praze,takze neporadim.