Co vaříte k obědu na NOVÝ ROK?
Vložil(a): slunicko, 18. 10. 2016 19.30
Asi většina vaří k obědu čočku a uzené
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 10.37
přesně tak, vaříme čočku
Fuga, 13. 1. 2017, 11.14
přesně tak, akorát většinou s vejcem
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.41
My děláme guláš!
Lusesita25, 20. 10. 2016, 9.20
Presne tak, jako kazdy rok coxka a uzene.
klarike1, 19. 10. 2016, 21.57
My máme odjakživa sváteční oběd, většinou něco oblíbeného nebo experiment, čočku jsme neměli na Nový rok nikdy. Možná proto nejsme milionáři
rodinka, 19. 10. 2016, 16.10
Tak mi jsme vetsinou na horach,takze si davame na co mame chut
Adrianita, 19. 10. 2016, 11.16
My chodíme na oběd k našim. Mamka dělá čočkovku a pečínku nebo uzené.