Dárečky ke dni otců

zobrazeno 1418×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 17. 6. 2017 21.09

Tak maminky, pochlubte se, co dostanou vaši tatínci zítra ke dni otců? :) My se nechali inspirovat na FB a vyrobili s tříletým a ročním synem toto. Dali jsme mu to i s bonbonierou s předstihem už dnes :D Nebo nic dávat nebudete?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 23. 6. 2017, 6.52

Krásné, náš táta měl i narozeniny, vyráběli jsme mu přáníčko

nikolava, 21. 6. 2017, 20.14

Pěkné přáníčko, je super něco vyrábět s dětmi

Leňulka, 21. 6. 2017, 8.24

My dáváme našim rodičům ne sobě navzájem až dcera tomu bude rozumět tak to bude jiné ale teď nevidím důvod si dávat já nejsem jeho matka a on není můj otec, my to prostě berem takhle no.

Kamila Pecharová, 21. 6. 2017, 8.30

Však to dostal od dětí.. jména psal starší syn se mnou a nohu také otiskli oni.. Jde o ten pocit dětí, že dali tatínkovi vlastnoručně vyrobený dárek

Leňulka, 21. 6. 2017, 8.38

to jo to chápu ale říkám až tomu bude dcera rozumět, má 16m a nějaké tvoření jí nic neříká, to tak vytvářet bordel to jí jde dobře

Kamila Pecharová, 21. 6. 2017, 8.40

Tak mladší syn má taky 16m, ale starší tříletý už to vnímá

Mygara

Mygara, 21. 6. 2017, 6.46

taťka byl pryč, tak nic nedostal

Fuga

Fuga, 20. 6. 2017, 17.02

hezké, ale mi nic nedávali, udělali jsme si rodinný výlet

dadinkamaminka, 19. 6. 2017, 17.20

Nic jsem nedavala on na tyhle veci moc neni...

martinazab, 19. 6. 2017, 12.54

To je pekný nápad. My sme nakreslili obrázok a kúpili tričku s nápisom najlepší ocino na svete

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2017, 9.14

Manžel měl v ten den svátek, tak dostal dárek k obojímu najednou, syn mu zatím namaloval jen obrázek

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 6. 2017, 16.36

Aspon nemusite vymyslet dalsi darek, kdyz to ma najednou

rodinka

rodinka, 18. 6. 2017, 20.19

Jee mate to moc krasne

Kamila Pecharová, 18. 6. 2017, 21.00

Děkujeme!

Cherrynka, 18. 6. 2017, 19.54

O syna špinavou plínku Asi...

Kamila Pecharová, 18. 6. 2017, 20.10

To je taky dárek, hlavně že mu "to" jde. Špinavá plínka je dar

Blankasiro, 19. 6. 2017, 7.21

To je pravda známka zdraví

Blankasiro, 19. 6. 2017, 7.21

No tak někteří tatínci si ji doslova zaslouží

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 6. 2017, 16.37

To jste rekla moc hezky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2017, 9.14

Tu dostal manžel minulý rok, pořádnou nálož mu tam daroval V tomhle věku je to nejlepší dárek

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů