Dědečku vyprávěj

zobrazeno 1122×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 21. 6. 2018 21.12

Maminky, máte doma (nebo jste měli půjčenou z knihovny) knihu, nebo CD Dědečku vyprávěj? Líbí se dětem, poslouchají, je zajímavá a hezky zpracovaná?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Janna, 27. 6. 2018, 12.10

Já jsem kupovala dědovi. Ale byla to knížka, do které on sám zapisoval svoje vzpomínky. Tak nevím, jestli myslíš tuhle

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 6. 2018, 17.47

Tak o tom jsem ještě neslyšela, že je taková knížka

snany, 23. 6. 2018, 11.48

Doporučujeme, kvalitní.

Misska20, 23. 6. 2018, 8.40

Já ji chci synovi také koupit, zatím jsem si četla jen recenze na internetu a pak kamarádka ji má a hrozně si ji vychvalovala, že se její dceři (skoro 3 roky ) moc libi.

Lenča Pešková, 23. 6. 2018, 7.21

dedecku vypravej? neni to o tom ze deda vzpomina na svuj zivot a doplnuji se do ni informace?

Gabill, 22. 6. 2018, 21.29

Toto nepoznám, tak neporadím.

Mygara

Mygara, 22. 6. 2018, 20.14

musím se po tom podívat, vůbec to neznám

patricia077

patricia077, 22. 6. 2018, 20.10

Čtu dceři a líbí se

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 17.05

Vůbec to neznám, až od teď

Fuga

Fuga, 22. 6. 2018, 15.22

neznám ji, ale asi se po ní v knihovně podívám

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů