Domácí práce při zaměstnání

zobrazeno 1624×

Vložil(a): vendy.z, 16. 5. 2017 8.32

Zajímalo by mě, jak zvládáte domácí práce, když chodíte do zaměstnání? Dělíte se s manželem? Manžel vodí děti do školky, já jdu do práce dříve, abych je mohla vyzvednout ze školky v 15 h a stíhala s nimi kroužky a další zájmy. Manžel odjíždí odpoledne a vrací se hodně pozdě co už spíme. Přes týden stíhat domácí práce se moc nedá, v sobotu býváme zaneprázdněni a v neděli výlety :) Pak to u nás podle toho vypadá. Manžel se snaží, ale spíše udělá nádobí a trochu po sobě uklidí, ale jiné věci muvc buď nevadí, nebo je nevidí...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2017, 19.52

dcera je ještě malá, takže binec neudělá a i docela dost spí, takže stíhám, ale jak to budu dělat později taky nevím

vendy.z, 19. 5. 2017, 8.41

hihi a pak přijde ještě další dítě... ne?

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.12

Manžel pomáhá, dokonce se dá říci, že téměř nevytírám a neluxuji...zato vždy musím mít WC A vaří, což mi hodně pomáhá, protože vařím bídně.

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.37

Báječný muž

Mygara

Mygara, 17. 5. 2017, 14.08

kvůli tomu jsou doma věčné půtky, dokáží mě rozčilit jeho neuklizené věci, typu noviny a brýle, protože běžný úklid v pohodě, ale nemám ráda nacházení věcí po bytě a jejich vracení na místo

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.38

Jj, u nás se také věci "samy" přemisťují

Čertice, 16. 5. 2017, 22.15

Tak buďte ráda, že mu to nevadí na úklid je vždycky čas. Třeba když prší a nedá se jít ven. Jednou přece nebudete vzpomínat na uklízený byt, ale právě na ty výlety

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.01

To je fakt

Aliisha

Aliisha, 16. 5. 2017, 20.49

Manžel pomáhá. Každý den večer poklidíme společně.

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.02

úžasný

Adelinka, 16. 5. 2017, 16.47

Teď jsem na mateřský, ale když jsem chodila do práce, tak jsem udělala to, co jsem stihla a na, co jsem měla zrovna náladu. Rozhodně se do ničeho nenutím. Prioritou je pro mě rodina, dobré jídlo a domácí pohoda, výlety a pak až domácí práce. Rozhodně nechci, aby veškerý můj čas zabral úklid. To můj manžel to bordel vidí, většinou takové drobnosti, ale neuklidí to, ale nezapomene mi to vytknout. Tak mu vždycky řeknu ať si vybere, jestli chce abych uklízela nebo abych s ním trávila čas.

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.02

výborné řešení

Janako

Janako, 17. 5. 2017, 12.00

Tak to můj manžel by si nevšiml, ani kdybychom doma chodili v hlíně.

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.38

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 5. 2017, 15.08

Zatim do prace nechodim,ale uz ted vim, co si neudelam neni

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.02

no, hlavně když si zvyknou na kompletní servis

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 5. 2017, 12.12

Horsi je kdyz je zvyklej chlap od rodicu uz nelze predelat, deti se daji jeste ucit

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.38

no to mi také říká, ale snaží se...prý ať mu píšu lístky

Janako

Janako, 18. 5. 2017, 10.41

Jo to znám,se vším srovnává.

Lenča Pešková, 16. 5. 2017, 14.44

Naucte uklizet deti? berte se s humorem? ja mam jedno dite, jsem na md, chlap obcas pomuze a stejne to tady vypada jak po vybuchu?

Aliisha

Aliisha, 16. 5. 2017, 20.50

Tak to asi všude

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.03

no a když přijdu z práce tak než dojdu do kuchyně mám plné ruce a uklízím co se dá

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.03

děti rády, ale stejně nemůžu je nechat žehlit prádlo apod, jinak pomáhají

Lenča Pešková, 17. 5. 2017, 12.29

Zasadne nezehlim. Vsak ono se to nosenim srovna?

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.39

já tedy něco žehlím, něco ne....ale jsou lidi co žehlí ručníky a prostě všechno.

pouzarovaj

pouzarovaj, 16. 5. 2017, 14.31

Upřímně se úklidu a domácích prací děsím, až se vrátím zpět do práce. Teď chodím 2x týdně na půl dne a domácí práce dost zahálí ))

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.04

jj, zvykli si doma rychle, že se to "samo" uklidí a udělá

Janako

Janako, 16. 5. 2017, 12.53

Já jsem měla poloviční úvazek a jedno dítě, když jsem pracovala. Dítě jsem odvadela i vyzvedavala já, doma úklid, nákup, vaření taky já. Manžel je dost workoholik, takže nějaký domácí úklid ho dost nebere ?, on se stará o zahradu. Teď mám dvě děti a jsem na md,úklid dělám pořád jen já ? až budu v práci, doufám, že budou pomáhat i děti ?

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.04

jo je to boj

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů