Dovolená

zobrazeno 680×

Vložil(a): slunicko, 5. 11. 2016 15.18

Kam už by jste nikdy nejela na dovolenou

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 16.37

horní vltavice do kempu, pod pojmem tekoucí voda byla voda z potoka, záchod jako součást chaty byla kadibudka a v chatě byly myší bobky

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 13.23

do Dobronic do kempu, blili jsme tam celá rodina, jen taťka zůstal fit, protože desinfikoval žaludek pravidelně ráno a večer štamprlí Ale to mi bylo tak 10 let a měli to tam všichni návštěvníci, prý z vody

Adrianita

Adrianita, 7. 11. 2016, 9.39

Kdyby otázka zněla,kam bych jela,míst by bylo.Zatím se mi líbilo všude,kde jsem byla.

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 11. 2016, 1.02

Všude se ni líbí když jsem tam se správnými lidmi

jitkamety

jitkamety, 6. 11. 2016, 9.20

Vsude kde jsem byla se mi libilo

Leňulka, 6. 11. 2016, 9.12

Kam bych nikdy nejela, no někam kde není nic zajímavého, žádné pořádné památky apod. do pralesa bych nejela, do pouště také ne, co tam. Ale naopak kam bych chtěla a už jsem tam byla a jela bych zas a znova je Irsko, tam je prostě krásně. A taky záleží jací jsou tam lidé. Třeba v Irsku hrozně příjemní a milý, že to hned zlepší dojem a s lidma jsem naopak nebyla spokojená v Itálii, jsem tam potkala jen samé protivy, takže tam se mi moc nelíbilo

Jana82

Jana82, 5. 11. 2016, 22.04

Zatím jsem byla všude spokojená

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.03

Mě se líbilo úplně všude Takže takové místo nemám

skřítek, 5. 11. 2016, 21.58

Kamkoliv pod stan

Čertice, 5. 11. 2016, 21.02

Mě se taky líbilo všude ale vím, s kým bych už na dovolenou nejela

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.32

Mam to same

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.55

To je taky dobry

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů