dovolená bez silniční známky
Vložil(a): jitkamety, 23. 7. 2016 10.26
Omlouvám se že diskuzi přidávám po 2.ale do první diskuze jsem zapoměla vepsat kam na dovolenou kde nepotřebujeme silniční známku. Tak se vás ptám,jestli nemáte super tip kam vyrazit tady do ČR na dovolenou aniž by jsme potřebovali silniční známku?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 1. 12. 2017, 14.17
tak jet po okrskách se dá asi všude, ne?
Fuga, 12. 12. 2016, 19.46
záleží odkud jste Ale v navigaci se dá zadat, že nechcete po dálnici a taky dojedete
Petra Schoberová, 25. 7. 2016, 6.38
Taky si myslim ze kamkoliv jen vybrat trasu
k.o.r.i.n.e.k, 23. 7. 2016, 23.11
Já jezdím všude bez známky, akorát objíždím a v případě Prahy nechat auto na kraji a jet MHD
Blankasiro, 23. 7. 2016, 18.35
skoro kamkoli, akorát se vám to protáhne ikdyž mě třeba baví jezdit po okresních silnicích a projíždět vesnice...
jitkamety, 23. 7. 2016, 22.11
Jsem z Kelče,ale právě nejsem ještě moc rozhodnutá kam by jsme mohli jet na dovolenou