Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Gitaa, 7. 4. 2022 21.28
Zdravím, máme buldočka a nesedly mu granule, tak zkoušíme, které jsou nejlepší. Poradíte? Jaké granule baští Vaši pejsci a chutnají jim.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Starkova, 12. 4. 2022, 18.37
Kupte granule bez obilovin - výborné má značka Marp.
MalirkaV, 17. 4. 2022, 23.25
Ty jsou fakt dobré a šetrné. Náš pes má taky citlivé zažívání a granule Marp mu sedí.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions