Kojení
Vložil(a): slunicko, 2. 11. 2016 22.47
Maminky vy které kojite pijete mezi kojením alkoholické nápoje nebo kouříte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 11.56
ne, nekouřím normálně a alkohol jen příležitostně i normálně, možná pár hltů piva po něčem mastném
Fuga, 23. 1. 2017, 13.26
nekouřím, ale 2 dc piva si po mastné kačeně dám, taky jí nedělám každý den
Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 19.54
Maximálně ovocný pivo? víc ne?
petrao, 3. 11. 2016, 10.50
Ne a ne
patricia077, 3. 11. 2016, 10.46
Tak trošku pivka si dám pravda ...
patricia077, 3. 11. 2016, 12.11
joo a ještě jsem si cucla ginu s tonikem