Na dlouhodobé ošetřovné dosáhne strýc i družka

zobrazeno 1232×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2017 21.12

Je fajn, že konečně něco schválili i pro členy rodiny, kteří se dlouhodobě o někoho starají, ale vidím tam dost zádrhelů. Třeba to, že to musí schválit zaměstnavatel a je to stejně na krátkou dobu, ale lepší něco než nic .... http://www.mpsv.cz/cs/31187

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 9. 8. 2017, 13.51

uvidíme, kolik lidí to využije v praxi

Mygara

Mygara, 9. 8. 2017, 7.18

je to fajn, ale na krátkou dobu, když budu mít nemohoucí babičku, tak tu péči o ní stejně nezvládnu, pokud tedy do té doy neumře , ale pořád lepší něco než nic

Fuga

Fuga, 6. 8. 2017, 19.16

je to fajn, ale v praxi si to nepředstavím, hlavně to schválení zaměstnavatelem

nikolava, 1. 8. 2017, 2.46

Casem se uvidi

Petra Schoberová, 31. 7. 2017, 7.33

Kdo ví jak to bude fungovat

Aliisha

Aliisha, 30. 7. 2017, 20.01

No uvidíme, jak to bude v praxi

Zdeňka S., 30. 7. 2017, 11.47

Přesně, pokud je to nutné, tak je to dobré, ale jinak se to nevyplatí .

Janna, 30. 7. 2017, 11.00

Aspoň něco.. Uvidíme, jak to bude vypadat v reále..

Lenča Pešková, 30. 7. 2017, 10.23

Chlapovi neschvalili ani ocr, nemame stejne bydliste takze v tomhle si myslim ze to taky nebude zadna vyhra.

Leňulka, 30. 7. 2017, 11.06

my máme s manželem každý jiné trvalé bydliště ale v nájmu jsme spolu, očr normálně dostal, nikoho nezajímalo kde nebo jak bydlíme

Lenča Pešková, 30. 7. 2017, 13.25

Tomu mymu doslo ze socialky ze pokud nezijeme ve spolecne domacnosti tak ma smulu. Meli tam blbe i datum. Meli tam v unoru a to na me ocr vubec nemel. Mel az v breznu. Maji v tom bordel

Janako

Janako, 30. 7. 2017, 18.43

To je na bydliste a ne na vztah otec dite??

Lenča Pešková, 30. 7. 2017, 18.53

Bere se ocr na dospeleho ne na dite.

Janako

Janako, 30. 7. 2017, 19.45

A na dite se tomu rika jak?

Lenča Pešková, 30. 7. 2017, 19.54

Taky ocr ale uz nesmi byt zenska na materske

Janako

Janako, 30. 7. 2017, 22.25

Jo, tak to je jasne. spis me to prekvapilo s tim otcem.

Leňulka, 30. 7. 2017, 8.00

Mezery jako všude u všeho, oni nejsou schopni vymyslet něco pořádně a do detailů. Tak zase lepší něco než nic, když fááákt potřeba, jinak se to ošetřování stejně nevyplatí

Janako

Janako, 30. 7. 2017, 18.50

Tak ono je nekdy tezke doladit detaily, protoze kdo chce, mezeru si vzdycky najde viz treba EET.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů