Ozdoby na lednici

zobrazeno 1135×

Vložil(a): jitkamety, 24. 3. 2017 14.33

Ahoj maminky,poradite mi navod na nejakou krasnou ozdobu na lednici idealne v modre barve?klidne i kupovanou....Magnetky uz jsou okoukane ;) :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 14.30

to já mám lednici pořád plnou nějakých lístečků apod. takže byse tam už ani žádná ozdoba nevešla

Kikinka30, 2. 4. 2017, 18.51

Mam tam nase fotecky

jitkamety

jitkamety, 21. 5. 2017, 17.50

dekuju za tip,necham vyvolat nejake fotky a urcite se taky objevi na lednici

Kikinka30, 21. 5. 2017, 18.30

Tam je uvidite katdy den,je to prima,vidim jak mi mala roste pred očima

Janako

Janako, 28. 3. 2017, 15.17

My tam máme fotky dětí nebo nějaký výkres.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.16

Udělejte si fotomagnetku a máte to dle svého přání : Já jednu dostala k Vánocům

jitkamety

jitkamety, 21. 5. 2017, 17.51

já ted uvazuji prave vyvolat fotky a zezadu prilepim magnet a bude

vendy.z, 27. 3. 2017, 18.57

Magnetické fotky, to mají naše děti nejraději

Leňulka, 27. 3. 2017, 12.10

no my máme magnetky z různých měst a koutů světa, kde kdo byl na dovolené apod. tak dovezl magnetku, dřív jsem sbírala pohledy ale tohle je lepší než pohled mají různé tvary apod. magnetky typu kostíci, fotky apod. se mi také nelíbí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.17

Také mám z dovolené a to je moc pěkné, pak má Petřík magnetku se setřenkou a pořád jí někam stěhuje

benca, 26. 3. 2017, 13.41

tak nech dietatko nieco nakresli modrou farbou a budete mat krasnu chladnicku, my tak davame vsetko co mala vytvori ci v skolke ci doma

nikolava, 26. 3. 2017, 9.36

Máme tam jen magnetický fotorámeček s fotkama syna.. A takovou žirafku ze dřeva na magnetce

Mygara

Mygara, 26. 3. 2017, 7.14

my máme na lednici spoustu vzkazů, kdy jsme kam objednaní a obrázky dětí

jitkamety

jitkamety, 21. 5. 2017, 17.52

obrazky si tam dam taky pozdeji az mala bude umet lepe kreslit

Kamila Pecharová, 24. 3. 2017, 23.41

My máme na lednici samolepky na sklo, které se dají jednoduše sloupnout a znovu nalepit. Děti to moc baví.. Jenže máme skleněnou lednici.. Snad by to ale na klasické taky drželo..?

pouzarovaj

pouzarovaj, 25. 3. 2017, 7.04

Také pěkný nápad...Myslím, že by to mohlo držet na každém hladkém povrchu

jitkamety

jitkamety, 25. 3. 2017, 7.44

Super napad!moc dekuju urcite koupim az pujdu do obchodu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů