Plot rád přitahuje auta, obzvlášt když venku sněží
Vložil(a): snany, 17. 1. 2018 8.18
Sníh dorazil i k nám a manžel se cestou ze školy rozhodl překontrolovat pevnost místních plotů. Tak snad narazil do plotu normálního majitele. Auto prý ve předu rozbité, tak uvidíme kolik nás ta legrace bude stát. Takže opatrně.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.41
Tak to se stane holt je někdy to počasí nevyzpytatelné
jitkamety, 18. 1. 2018, 16.07
Tak mě mrzi sousedům jednou vjelo špatně zabržděné auto z kopce do bazénu takže tohle je v podstatě ještě v pohodě
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.42
A to byl ten bazén ještě i napuštěný? Nechtěla bych to zažít
jitkamety, 28. 1. 2018, 9.37
Byl napuštěný,ale krytý
ivka.ajda, 18. 1. 2018, 14.46
To je nepříjemné no hlavně, že nikdo nepřišel k úrazu
Žofinka, 18. 1. 2018, 7.17
ty jo, ještě že se vlastně nic nestalo
Fuga, 18. 1. 2018, 7.12
hlavní je, že je v pořádku a také jsem si myslela, že to půjde z pojistky
rodinka, 17. 1. 2018, 22.13
Tak hlavně,že se mu nic nestalo.A auto a plot zaplatí pojistka.Člověk může jet jak chce opatrně a stejně to neovlivní.
rodinka, 17. 1. 2018, 22.21
Tak to už je horší ale nejdůležitější je,že se mu nic nestalo
L.janicka.l, 17. 1. 2018, 18.01
A neuhne a neuhne, hlavni je ze se nezranil . A ted mas duvod proc kolebku ne Penize jdou na opravu