Plot rád přitahuje auta, obzvlášt když venku sněží

zobrazeno 1053×

Vložil(a): snany, 17. 1. 2018 8.18

Sníh dorazil i k nám a manžel se cestou ze školy rozhodl překontrolovat pevnost místních plotů. Tak snad narazil do plotu normálního majitele. Auto prý ve předu rozbité, tak uvidíme kolik nás ta legrace bude stát. Takže opatrně.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.41

Tak to se stane holt je někdy to počasí nevyzpytatelné

jitkamety

jitkamety, 18. 1. 2018, 16.07

Tak mě mrzi sousedům jednou vjelo špatně zabržděné auto z kopce do bazénu takže tohle je v podstatě ještě v pohodě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.42

A to byl ten bazén ještě i napuštěný? Nechtěla bych to zažít

jitkamety

jitkamety, 28. 1. 2018, 9.37

Byl napuštěný,ale krytý

ivka.ajda

ivka.ajda, 18. 1. 2018, 14.46

To je nepříjemné no hlavně, že nikdo nepřišel k úrazu

nikolava, 18. 1. 2018, 9.58

Hlavně, že se nestalo nic vážnýho

Žofinka

Žofinka, 18. 1. 2018, 7.17

ty jo, ještě že se vlastně nic nestalo

Fuga

Fuga, 18. 1. 2018, 7.12

hlavní je, že je v pořádku a také jsem si myslela, že to půjde z pojistky

rodinka

rodinka, 17. 1. 2018, 22.13

Tak hlavně,že se mu nic nestalo.A auto a plot zaplatí pojistka.Člověk může jet jak chce opatrně a stejně to neovlivní.

snany, 17. 1. 2018, 22.17

Nezaplatí

rodinka

rodinka, 17. 1. 2018, 22.21

Tak to už je horší ale nejdůležitější je,že se mu nic nestalo

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 1. 2018, 18.01

A neuhne a neuhne, hlavni je ze se nezranil . A ted mas duvod proc kolebku ne Penize jdou na opravu

snany, 17. 1. 2018, 18.10

Pozdě, bylo to silnější než já, kolébka je od pondělí doma Boural on, tak on se uskromní

Nikoll, 17. 1. 2018, 16.09

Hlavně, že se manželovi nic nestalo, plechy a plot vem čert. Pojistka to zaplatí. Je pravda, že spousta lidí si na silnici myslí, jaký nejsou borci, a ohrožují tím i ostatní, kteří jedou sebeopatrněji (tím samozřejmně nemyslím Vašeho manžela)

snany, 17. 1. 2018, 18.03

Pojistka to nezaplatí Manžel jel pomalu, tam se ani rychle jet nedá , prostě to klouže a traktor s posypeme jel až za ním.

Nikoll, 17. 1. 2018, 20.15

No tak hlavně že se jemu nic nestalo. A snad to nebude ranec peněz

editak, 17. 1. 2018, 15.03

pravda pravda, hlavně opatrně v dnešních dnech!!!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů