Potvrzení o darování krve - daně
Vložil(a): KackaPJ, 13. 2. 2017 19.43
Ahoj, nevíte - lze žádat o potvrzení na daně za krev zpětně? Nikdo ho manželovi nedal...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 25. 11. 2017, 4.52
tak ještě že tak to dali i zpětně .-)
Mygara, 14. 2. 2017, 18.24
tak pořídil Váš manžel s tím potvrzením?
jitkamety, 14. 2. 2017, 12.41
Jojo urcite vam ho daji
patricia077, 14. 2. 2017, 10.18
Tak to je divný, že nedal, partner dává pravidelně, má vzácnou skupinu a pokaždé potvrzení dostane, zrovna teď byl minulé úterý a už to má vše připravené do daní, teda to poslední ne, to je až na další rok..v nemocnici ho dávají po odběru..neztratil ho spíš?
k.o.r.i.n.e.k, 14. 2. 2017, 18.10
U nás se automaticky nedává, ale musí se také žádat
patricia077, 14. 2. 2017, 18.26
To by ale měli
k.o.r.i.n.e.k, 14. 2. 2017, 18.30
V závěru aspoň ušetří papír, stačí říct a vytisknou Někteří lidé stejně potvrzené vyhodí a někdy se mě ptali, zda ho chci
patricia077, 14. 2. 2017, 18.33
Tak vyhodit je blbost s prominutim kdyz se muže snižit daň i tak si myslím že na danich platime dost proc si nesnizit základ ze
k.o.r.i.n.e.k, 14. 2. 2017, 19.09
Tak třeba student si daně nesnizi ? ten je neplatí . . .
patricia077, 14. 2. 2017, 21.52
Student sice dane neplatí ale muže z toho mit jine výhody ja bych si to potvrzeni proste vzala
Fuga, 14. 2. 2017, 8.04
to by neměl být problém, ať se zeptá tam, kde krev daroval. U školky se potvrzení také vystavuje až po skončení celého roku
rodinka, 13. 2. 2017, 21.47
Zajdete si na misto odberu,radi vam ho tam daji