Prace doma

zobrazeno 1339×

Vložil(a): Lenča Pešková, 28. 10. 2017 22.26

Holky co pracujete doma? Jak to zvladate? Kdy? Mala spi pres den - pracuju. Vecer usina kolem 22 pracuju pak ale nevydrzim dyl nez hodinu. A vic casu by se mi hodilo? a zase potrebuju pres den fungovat? jak to proboha delate??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ketris

Ketris, 12. 11. 2018, 21.58

Staci si to umet usporadat

kamca80, 9. 12. 2017, 16.40

mně by se nějaká ta práce na doma hodila obě děti mám ve školce, ale tím, že manžel pracuje přes týden pryč, nejsem schopná najít něco co by vyhovovalo skrz pracovní dobu...všude kde sem už byla nástup na 6hod, školka u nás se otvírá v 7hod

nocken, 4. 11. 2017, 8.45

Vždy záleželo na období, které děti zrovna měli a také na tom, kolik jim bylo a kolik jich bylo. Když jsem měla první dceru, šlo to docela dobře. Ze začátku 2x denně spinkala, bylo víc času, kdy jsem si mohla i odpočinout. To bylo nejlepší období pro práci. Když už byla starší a lezla, smrsklo se to v podstatě na víkend a pár hodin týdně. Když se narodila druhá, bylo období cca půl roku, kdy jsem opravdu nepracovala vůbec. Starší pak nastoupila do školky a zase to šlo. Snažila jsem se vždy alespoň 8-10 hodin týdně. Není to nic moc, ale udržovat si povědomí o oboru bylo pro mě důležité.

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.44

Já jsem pracovala málo a to se dalo...

jancaan, 2. 11. 2017, 18.28

Jde to těžko, ale jde to. Přes den, kdy dítě spí, pak občas přes den, když už si dítě hraje pár minut samo. No pak večer po deváté cca až do 1. Ráno vstávám o hoďku dřív než syn. Naštěstí jsem zvyklá spát méně.

baru86

baru86, 31. 10. 2017, 10.24

Těžko, naštěstí si můžu trochu volit, kdy budu pracovat, ale na nějaké dlouhé hodiny to prostě s dítětem nevidím (pokud tedy není hlídání, to může být jiné).

Leňulka, 30. 10. 2017, 10.57

Já teda mám jen příležitostné dotazníky jinak nic. Malá spí po obědě tak 1,5hod. a jinak chodí spát ve 20hod. takže to je ok, a co se doma týče tak ty domácí práce děláme všechny spolu i když je to někdy boj, ale aspoň když spí tak mám klid a čas si sednout k pc.

nikolava, 30. 10. 2017, 7.05

Tak ja bych to asi nezvladla. Synator pres den vubec nespi od 17m a je hrozne aktivni

Žofinka

Žofinka, 30. 10. 2017, 5.29

já to také nechápu......

Lenourecek, 29. 10. 2017, 20.47

Také si nedokážu představit, že bych k dětem, domácnosti a zahradě zvládala ještě něco dalšího. Možná po večerech, ale to jsem ráda, že se také na chvilku zastavím

Katka

Katka, 2. 11. 2017, 19.20

Tak to máš zatím jen jedno dítě, ne?

Lenourecek, 2. 11. 2017, 20.51

Dvě, skorodvojčata

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů