Prosím o zhodnocení
Vložil(a): mamavemeste.cz, 12. 4. 2018 15.57
začala jsem si psát vlastní blog a ráda bych kdybyste mi řekly svůj názor na https://www.mamavemeste.cz/1-vysvetlovat-diteti-nebo-ho-zbit.htm dekuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Lenča Pešková, 14. 4. 2018, 13.25
preju at najdes sve ctenare. ja se jim nestanu, nesouhlasim se clankem?
Kamila Pecharová, 13. 4. 2018, 21.20
Nedočetla jsem.. Takových článků už jsem četla plno a tohle mě fakt nebavilo..
LenkaKozlova, 13. 4. 2018, 19.40
Článek se mi nelíbí. Nepřináší nic nového a nesedí mi styl tvého psaní. Už ten titulek mi připadá divný, vyjadřuješ se trochu neobratně, někde strojeně a máš tam pravopisné chyby. A taky to na mě nepůsobí autenticky. Vážně sis řekla "bude to fajn, děti budou klidné"? Proč píšeš "nazvala je velmi nevhodně", není lepší napsat rovnou jak? Atd.
Fuga, 13. 4. 2018, 17.26
až tak mě to nezaujalo, je toho všude plno
patricia077, 13. 4. 2018, 13.43
Podobné téma je často omylane je toho na netu dost ale jinak asi v pohodě
L.janicka.l, 13. 4. 2018, 20.27
Zrovna nedavno jsem videla, inzerat ze shaneji maminky aby psali sve zazitky okolo deti, ale ted si nevzpomenu jaky to byl, mozna je to prave ten kam pises
NiFee, 13. 4. 2018, 11.04
blog vyzera pekne, článok nezaujal ani som ho nedocítala .