první máj - lásky čas :-)
Vložil(a): patricia077, 30. 4. 2017 14.50
Tak zítra milé dámy nezapomeňte na polibek pod rozkvetlým stromem, někdo říká, že musí být třešeň a já si myslím, že je to jedno :-)...akorát letos nemusíme daleko, máme na zahradě japonskou třešeň - sakuru, akorát teda letos moc nekvete, doufám, že jim tu v zimě nezmrzla, protože letos to byla fakt hustá a dlouhá zima :-(..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 5. 2017, 15.14
také jsme se políbili pod sakurou, třešeň jako třešeň, ty klasické už byly odkvetlé
patricia077, 9. 5. 2017, 15.25
sakura je krásná
Fuga, 9. 5. 2017, 9.22
já to musela manželovi připomenout a třešeň jsme nenašli .-)
patricia077, 9. 5. 2017, 9.24
to neva aspoň něco
Žofinka, 9. 5. 2017, 7.10
my nemohli najít nic kvetoucího
patricia077, 9. 5. 2017, 8.58
fakt?
patricia077, 9. 5. 2017, 8.59
no nene
patricia077, 2. 5. 2017, 10.32
pouzarovaj, 1. 5. 2017, 20.44
máme na třešni 3 květy, co nezmrzly )
patricia077, 2. 5. 2017, 9.28
taky jich tu moc není a dva keře zmrzly a mamce popínavé růže letos děsná zima
pouzarovaj, 2. 5. 2017, 20.22
jj, my jí máme částečně pomrzlou:(
patricia077, 3. 5. 2017, 8.51
patricia077, 1. 5. 2017, 12.50
super
Lenourecek, 1. 5. 2017, 11.11
Určitě nezapomeneme, každý rok se těším ?
k.o.r.i.n.e.k, 1. 5. 2017, 8.55
Tuhle třešeň máme u jednoho supermarketu, tak se líbáme i pod ní, ale potom ještě i v parku pod jiným stromem
patricia077, 1. 5. 2017, 12.50
tady je taky u Kaufu tam už jsme se líbali první rok když byla dcera malá máme fotky
k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 18.41
To já se u toho tedy nefotila Ale syn tam byl také a hned chtěl pusy také