první máj - lásky čas :-)

zobrazeno 1803×

Vložil(a): patricia077, 30. 4. 2017 14.50

Tak zítra milé dámy nezapomeňte na polibek pod rozkvetlým stromem, někdo říká, že musí být třešeň a já si myslím, že je to jedno :-)...akorát letos nemusíme daleko, máme na zahradě japonskou třešeň - sakuru, akorát teda letos moc nekvete, doufám, že jim tu v zimě nezmrzla, protože letos to byla fakt hustá a dlouhá zima :-(..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 15.14

také jsme se políbili pod sakurou, třešeň jako třešeň, ty klasické už byly odkvetlé

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 15.25

sakura je krásná

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 9.22

já to musela manželovi připomenout a třešeň jsme nenašli .-)

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 9.24

to neva aspoň něco

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 7.10

my nemohli najít nic kvetoucího

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 8.58

fakt?

nikolava, 2. 5. 2017, 20.01

a my jsme zapoměli

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 8.59

no nene

vendy.z, 2. 5. 2017, 11.49

Také jsme si dali pusu

Janna, 2. 5. 2017, 10.08

My máme na zahradě tři třešně, ale ještě ani jeden květ Ale to nám neva, to se také počítá

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 10.32

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 5. 2017, 20.44

máme na třešni 3 květy, co nezmrzly )

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 9.28

taky jich tu moc není a dva keře zmrzly a mamce popínavé růže letos děsná zima

pouzarovaj

pouzarovaj, 2. 5. 2017, 20.22

jj, my jí máme částečně pomrzlou:(

patricia077

patricia077, 3. 5. 2017, 8.51

nellys, 1. 5. 2017, 11.48

Je to dobré, teď bylo dva dny teplo, tak i naše třešeň se rozhodla, že nám ten polibek dopřeje, dnes jsem objevila prvních pár květů

patricia077

patricia077, 1. 5. 2017, 12.50

super

Lenourecek, 1. 5. 2017, 11.11

Určitě nezapomeneme, každý rok se těším ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 5. 2017, 8.55

Tuhle třešeň máme u jednoho supermarketu, tak se líbáme i pod ní, ale potom ještě i v parku pod jiným stromem

patricia077

patricia077, 1. 5. 2017, 12.50

tady je taky u Kaufu tam už jsme se líbali první rok když byla dcera malá máme fotky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 18.41

To já se u toho tedy nefotila Ale syn tam byl také a hned chtěl pusy také

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů