škola pro dítě
zobrazeno 730×
Vložil(a): Marie007, 27. 11. 2021 22.07
Ahoj, máte někdo zkušenosti z touto školou http://www.ssjs-tabor.cz/ ? Má dcera mi ji ukázala, že by tam chtěla jít po základce, přesněji na obor Veřejnosprávní činnost , ale já o té škole nikdy neslyšela, tak bych ráda slyšela nějaké recenze od rodičů, nebo přímo od studentů, co tam chodí! Předem děkuji za odpověď!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit