Sobota je tady...
Vložil(a): petrao, 27. 8. 2016 11.29
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 12. 11. 2017, 5.46
většinou uklízíme o víkendu, ale tedy všichni .-)
Fuga, 23. 12. 2016, 5.34
tak napůl snažíme se dodělat resty z týdne, ale také být konečně spolu a s dětmi
Zuzka Čtvrtečková, 31. 8. 2016, 15.07
Uklízíme každý den. třeba luxování nebo takové to otírání prachu, špíny...Partnera do ničeho nenutím, naopak sám chodí a všímá si.
klarike1, 28. 8. 2016, 16.36
Manžel se do pomoci doma nehrne, jsme ráda, když se postará v sobotu dopoledne o dceru a já mohu pouklízet. Jinak občas vynese koš nebo spraví žaluzie Zítra nastupuju do práce a mohu jen doufat, že až v poledne budu přicházet domů, tak to tu poznám Což předpokládá, že se alespoň během týdne více zapojí.
petrao, 28. 8. 2016, 20.41
Máme to podobné, ale aspoň můžu uklízet až když to uznám z vhodné
Adrianita, 28. 8. 2016, 13.08
Když jsem chodila do práce, sobota tak u nás opravdu vypadala. Teď uklízím přes týden. Víkendy trávíme s rodinou.
petrao, 28. 8. 2016, 20.42
Taky se snažím přes týden, abych o víkendu neztrácels čas