String tanga pro dceru

zobrazeno 8490×

Vložil(a): LindaJ, 12. 9. 2019 16.29

Ahoj, zajímal by mě názor ostatních na jednu věc týkající se mé dcery (13 let). Dcera je v pubertě a k ní samozřejmě patří všehny možné výstřelky ;) . Už asi před rokem začala nosit tanga/brazilky, teď nenosí nic jiného. Já v tom problém nevidím, tanga také nosím. Obě však nosíme klasická tanga, tedy široká, bavlněná. Teď si však dcera usmyslela, že bude nosit tanga G-string, jen ta teňoučká sňůrková a z elastického materiálu. Mně se to moc nezdá, nepřijde mi to typ na celodenní nošení. Tenká šňůrka, umělý materiál, myslím, že je to jako dělané na infekce, zdravotní problémy, atd. Navíc ve škole jsou její spolužaci poděsové, když jí spodní prádlo kouká, tak jí za ní tahají (už jsme párkrát řešili i roztrhnutá tanga). Takže představa, jak je celý den ve škole, a pak i odpoledne na kroužcích v tomto prádle, se mi vůbec nelíbí. Možná ale jen přeháním. Co byste dělali vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Iva Pazderova, 13. 10. 2019, 20.45

Hezký večer, proč ne? Myslím, že je to pohodlné spodní prádlo.

LindaJ, 15. 10. 2019, 16.34

Takže je také běžně nosíte?

Nikoll, 16. 9. 2019, 15.16

V jejích letech jsem taky nosila, holka která na těláku při převlékání neměla tanga byla divná postupně jsem dospěla k brazilkám, a teď už to sázím hlavně na pohodlí a čím víc mi máma říkala nee to nee, tak tím víc jsem to chtěla

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.31

Přesně zakázané ovoce nejvíc chutná

Mygara

Mygara, 16. 9. 2019, 10.57

Možná když jedny vyzkouší tak pochopí že to opravdu není ono

LindaJ, 16. 9. 2019, 12.33

Právě že už asi dvoje má a zkoušela je. Evidentně jí to nevadí a chce je nosit dál.

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.32

Napoprvé to fakt není ono, tos e musí k tomu dopracovat Já to nesnášela, ale když to tehdy měly všechny holky, tak já je prostě taky mít musela

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 9. 2019, 21.28

snurka zariznuta v zadku patri k jejimu veku, ona sama zjisti jak je to nepohodlne na cely den, a treba na telocvik ji to bude vadit, nebo az ji udelaji ten zarez, ono prouzek latky a provazek je rozdil

LindaJ, 16. 9. 2019, 12.36

Takže s nimi máte zkušenosti? Taky mi právě přijde rozdíl mezi tangy širšími proužkovými a těmi string. Jinak ten zářez mi přijde taky dost hrozný, ale podle dcery je toto prý běžná legrace, znáte taky?

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 9. 2019, 18.09

Uz je to davno co jsem nosila obycejny ale i to zariznuti mi stacilo. Ten provazek bych fakt nechtela

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.35

Ty klasický tanga jsou na zaříznutí právě víc nebezpečný, než šňůrka

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.35

No abych pravdu řekla, tak šnůrka je méně na sobě cítit, než klasická tanga. právě ty širší se více zařezívají, takhle jinak je tam jen "nitka" a ta je právě pohodlná, i když mě osobně se to nelíbí, raději klasiku když už

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.33

Když už, tak jsou i bezešvé tanga i string.. jsou i třeba z hebké látky a ty na sobě nejsou cítit vůbec. Je to jako peříčko, hodně tenký a pohodlný

Zdeňka S., 14. 9. 2019, 11.25

Taky jsme je v těch letech nosili. Sama jsem rychle zjistila že na celý den to rozhodně není příjemné... Ona na to přijde.

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.41

Já si pamatuju na sebe, když za mě byly IN,když lezly z kalhot :D čím víc, tím líp

LindaJ, 18. 9. 2019, 18.53

Tahle móda mě teda naštěstí minula . A netahali vás za ně kluci, když vám pořád lezly?

snany, 14. 9. 2019, 2.16

Neřešila bych, vysvětlila negativa a tím by to skončilo.

Teryk92, 13. 9. 2019, 22.13

Já bych to na sebe nevzala

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.41

Já ted už jen brazilky,a le klasická tanga taky ne, jen vyjímečně, když mám obtáhlý legíny

Leňulka, 13. 9. 2019, 20.20

Žádná tanga nejsou zdravá, zeptejte se svého gynekologa. Když je nosíte vy, je jasné, že dcera je chce také. Kdysi jsem je také nosila a pak jsem si na gynekologii mohla málem zařídit trvalý pobyt. Vícekrát bych to na sebe nevzala ani na minutu, natož v tom chodit pořád a celé dny.

LindaJ, 16. 9. 2019, 12.41

Musim teda říct, že takhle obecně s tím nesouhlasím. Tanga nosím pravidelně celý život a žádné problémy jsem nikdy neměla. Asi záleží jak je k těm infekcím kdo náchylný. Pokud jsou z kvalitního materiálu a dobrého střihu tak v tom nevidím problém.

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.43

Ano, hlavně nesmí být obtáhlý, to se pak zařezává všude

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.42

Já je teda nosila snad celou pubertu a ještě dýl a nikdy jsem problém neměla

Fuga

Fuga, 13. 9. 2019, 16.33

Měla bych strach přesně z toho co vy infekce zapaření a podobně pokusila bych se jí to vymluvit

Cherrynka, 17. 9. 2019, 21.45

Tak zapaření ne, když je to kvalitní materiál. Jsou i bavlněná a pamatuji, jak nám kluci tehdy říkali, že je nosíme kvůli tomu, že se nám potí zadek, tak aby se pot mohl někam prý vsáknout :D no děs

Katka

Katka, 13. 9. 2019, 12.36

Tak pokud tanga sama nosíš, přijde mi tvůj dotaz poněkud pokrytecký ;o) Nejsou zdravá ani ta bavlněná....

LindaJ, 16. 9. 2019, 12.52

Jak jsem už psala výše, takhle obecně si myslím, že se odsuzovat nedají. Bavlněná z kvalitního materiálu a dobře padnoucí střih jsou podle mě naprosto bez problémů. Žádné problémy jsem nikdy neměla, takže obecně rozhodně nezdravá nejsou.

Katka

Katka, 16. 9. 2019, 18.10

Každý gynekolog ti řekne, že si koleduješ o nákazu bakteriemi/kvasinkami přenesené z konečníku do pochvy. Navíc to tření které vzniká, dráždí okolní tkáně.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů