Umělé květiny hk-green.cz
zobrazeno 750×
Vložil(a): Bibiana, 23. 1. 2022 15.44
Dobrý den, narazila jsem na internetu na umělé květiny na e-shopu hk-green.cz Nikdy jsem si nemyslela, že bych měla doma umělé kytky, ale tyto se mi fakt líbí. Jaký máte názor na umělé květiny, líbí se Vám, máte je doma?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 24. 1. 2022, 13.05
Kytky máme venku i doma
Katka, 23. 1. 2022, 17.09
Nelíbí, nemám. My nemáme ani žádné živé ?