Umělé květiny hk-green.cz

zobrazeno 750×

Vložil(a): Bibiana, 23. 1. 2022 15.44

Dobrý den, narazila jsem na internetu na umělé květiny na e-shopu hk-green.cz Nikdy jsem si nemyslela, že bych měla doma umělé kytky, ale tyto se mi fakt líbí. Jaký máte názor na umělé květiny, líbí se Vám, máte je doma?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Minnie, 25. 1. 2022, 7.21

Nelíbí se mi umělé kytky, mám ráda živé, ty jsou u nás doma ve velkém množství (ať už v květináčích, tak manžel mi často kupuje řezané). A nelíbí se mi ani dělání reklamy zde.

patricia077

patricia077, 24. 1. 2022, 13.05

Kytky máme venku i doma

V007A, 24. 1. 2022, 11.34

Mě se nelíbí, přijde mi to jako na hrob. Nemám moc ráda ani živé kytky ?

Katka

Katka, 23. 1. 2022, 17.09

Nelíbí, nemám. My nemáme ani žádné živé ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů