V kolika letech jste měly první mimčo

zobrazeno 1098×

Vložil(a): Robinka, 29. 10. 2018 15.00

Dnes jsme se s bývalou kolegyni bavily o tom, že mladé slečny kolem 15let, rodí jak na běžícím pase. A většinou mimčo hodí mamce na hlavu.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Witchie, 24. 12. 2018, 11.32

Já až ve 32, ale chtěla jsem mnohem dříve, bohužel ale nebyl partner a poté se pro změnu dlouho nedařilo Ráda bych ještě jedno, ale osud mě nepřeje a ten partner už zase není, takže myslím, že se musím srovnat pouze s jedním dítětem... Ono ne vždy ty ženy, co rodí později, se honí za kariérou, jak se často říká. Děti jsem chtěla odjakživa dvě nebo tři a okolo 25, ale kvůli okolnostem to nevyšlo...

vivianr, 6. 12. 2018, 17.34

Ve 25ti letech a chtěla jsem holku a dopadlo to.

Mygara

Mygara, 10. 11. 2018, 8.20

Ve 23 a moc jsem si to přála

Lusesita25, 3. 11. 2018, 20.53

V 25 letech nečekaně. Jinak jsme chtěli klidně i později.

Kikinka30, 2. 11. 2018, 17.24

33 a dama jsem citila,ze jsem pripravena,u kazde z nas to prijde v jiny cas....bohuzel nekdy je to i neplanovane zbytecne brzy

jancaan, 2. 11. 2018, 12.50

Ve 30 letech. V 15 jsou ještě sami dětmi..

klarike1

klarike1, 2. 11. 2018, 6.16

Já v 34 a ještě jedno bychom chtěli. Ale obavy samozřejmě jsou. Být mladou mámou je určitě lepší (tedy 15 tím nemyslím, ale tak 25). Jen je problém skloubit to s kariérou a mít štěstí na partnera. Jsem moc ráda, že jsem si nevzala kluky, se kterýma jsem chodila kolem 20.

Teryk92, 1. 11. 2018, 22.31

26 let - nedokážu si představit mít dítě v patnácti

Janna, 31. 10. 2018, 19.46

Já rodila ve 27. Ale chtěla jsem už dřív, ve 24, ale nešlo to. V 15 to jsou ještě děti. Moje máma měla bráchu v 17 a i to bylo brzy.

Žofinka

Žofinka, 31. 10. 2018, 10.24

Ve 27 a jsem spokojená

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů