V kolika letech jste měly první mimčo
Vložil(a): Robinka, 29. 10. 2018 15.00
Dnes jsme se s bývalou kolegyni bavily o tom, že mladé slečny kolem 15let, rodí jak na běžícím pase. A většinou mimčo hodí mamce na hlavu.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Já až ve 32, ale chtěla jsem mnohem dříve, bohužel ale nebyl partner a poté se pro změnu dlouho nedařilo Ráda bych ještě jedno, ale osud mě nepřeje a ten partner už zase není, takže myslím, že se musím srovnat pouze s jedním dítětem... Ono ne vždy ty ženy, co rodí později, se honí za kariérou, jak se často říká. Děti jsem chtěla odjakživa dvě nebo tři a okolo 25, ale kvůli okolnostem to nevyšlo...
Mygara, 10. 11. 2018, 8.20
Ve 23 a moc jsem si to přála
Lusesita25, 3. 11. 2018, 20.53
V 25 letech nečekaně. Jinak jsme chtěli klidně i později.
klarike1, 2. 11. 2018, 6.16
Já v 34 a ještě jedno bychom chtěli. Ale obavy samozřejmě jsou. Být mladou mámou je určitě lepší (tedy 15 tím nemyslím, ale tak 25). Jen je problém skloubit to s kariérou a mít štěstí na partnera. Jsem moc ráda, že jsem si nevzala kluky, se kterýma jsem chodila kolem 20.
Žofinka, 31. 10. 2018, 10.24
Ve 27 a jsem spokojená