Vanocni darek detskemu lekari
Vložil(a): Sooňaa, 29. 11. 2016 13.42
Dnes jsme.byli s dcerkou na rocni prohlidce. Tak jsem si rekla,ze vemu panu doktorovi a sestrickam nejakou malickost. Byli docela prekvapeni a meli radost. A co vy davate darky k Vanocum doktorum nebo ucitelkam? Mne to prijde hezke,udelat radustku :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 30. 11. 2016, 8.57
osobně nic nedávám
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.33
To by mě tedy nenapadlo a hlavně tam ani nejdeme do konce roku, takže nic nedostanou
Jana82, 29. 11. 2016, 19.55
Když nám vyjde před Vánoci prohlídka, tak určitě něco vezmem s sebou. Máme moc milou paní doktorku a sestřičku, je hezké vidět jakou mají z toho radost.
Jana82, 29. 11. 2016, 22.32
Já také a hlavně jsou opravdu za to vděčný.