Výchova dětí - také si někdy nevíte rady?

zobrazeno 874×

Vložil(a): vendy.z, 30. 11. 2016 11.06

Naprostá pravda.....to mě vždy fascinuje, když mi někdo z rodiny (kdo ještě samozřejmě nemá děti) řekne, že to a to děláme špatně - např. že pouštíme při jídle písničky, aby děti dobře jedly apod. Nechápe, že dětem nemůžeme vše zakázat, jinak bychom je trucli, ale že je máme nechat rozhodovat v malých věcech, aby ve velkých poslouchali ty naše příkazy...ATD...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 11.43

ano, dobře míněná rada je někdy na zabití toho, kdo ji vyslovil

vendy.z, 18. 4. 2017, 6.30

vivianr, 6. 12. 2016, 16.07

Odkývám a jedu dál podle svého

vendy.z, 7. 12. 2016, 6.46

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 11. 2016, 22.03

Ignorovat vsechny chytroliny ?

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.40

klarike1

klarike1, 30. 11. 2016, 21.25

Mně to jde taky jedním uchem tam a druhým ven....ale před vlastní rodinou se trochu stydím (sourozenci dítě ještě nemají a taky jsou někdy chytří a ty zrovna někam posílat nechci

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

Sooňaa, 1. 12. 2016, 9.04

Koukam,ze je to vsude stejne

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 12. 2016, 11.37

To je ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 21.12

Já si takových rad nevšímám

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

Adrianita

Adrianita, 30. 11. 2016, 20.23

Jojo, takové rady jsou nejlepší. A nejen od bezdětných. Každý má jiný způsob výchovy a jiné názory. Kdyby se mě někdo zeptal, řeknu svůj názor, ale nikomu do ničeho sama nemluvím..

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 20.17

každý má svůj názor na výchovu a určitě se tady lišíme názorově i my, které děti už máme. Takže používat vlastní hlavu se většinou nejvíce osvědčí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 21.16

Přesně tak, každý ať si vychovává děti po svém

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

Čertice, 30. 11. 2016, 18.30

Já byla taky chytrá Když sem viděla nějaké dítě v obchodě se vztekat, tak jsem si říkala, proč ta máma něco neudělá teď už vím že je nejlepší nic nedělat Už jako dítě jsem si říkala, že něco, co dělá moje máma, já svým dětem dělat nebudu a ejhle najednou se slyším:zastrč si to triko, nastydnou ti ledviny a jiné chytré věci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 21.12

Přesně tak, já také pochopila teď svojí mámu

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.42

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.41

Sooňaa, 1. 12. 2016, 9.06

Ma to uplne stejne,to bohuzel zjistíme az pozdeji,ze mely maminky pravdu

Cinderella

Cinderella, 2. 2. 2017, 18.28

přesně jako já když jsem včera viděla ve Výměně tu Gábinu, jak jim pořád říkala - zameť to, proč saháš na to okno bude to upatlaný, neloz tam, ukliď to - tak jsem úplně viděla sebe-jak jsem asi hrozná, že furt ty děti komanduju:-(

dáša, 30. 11. 2016, 18.17

Hehe, tenhle vtípek mě minule pobavil. díky za připomenutí. Ono se nejlíp radí, pokud to dítě zrovna není Vaše..

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.42

Anna K.

Anna K., 30. 11. 2016, 17.57

Mne nekdy vytaci kdyz uz i ten co ma deti az moc zasahuje a komentuje vychovu. Myslim ze kazda maminka vi co je pro jeji dite nejlepsi kazdx na to muze mit odlisne pohledy

vendy.z, 1. 12. 2016, 8.42

No ano, to taky!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů