Vysvědčení
zobrazeno 856×
Vložil(a): ROMA-Z, 28. 6. 2019 17.06
Co jste dostávali za vysvědčení? A co dáváte teď dětem vy? Naši nás brali na zmrzlinové pohár a pak to byly peníze.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 16. 7. 2019, 20.07
Dali jsme všem dětem dohromady houpačku
Ketris, 13. 7. 2019, 12.04
Davam knizky a kornout orisku a ovoce
Žofinka, 30. 6. 2019, 16.14
Plánuji také něco dávat , ale drobnosti nebo to, co bych jim stejně koupila
patricia077, 30. 6. 2019, 22.21
Houpačky se hodí vždy my se také houpáme celá rodina