Zase jeden případ, co dopadl dobře.

zobrazeno 616×

Vložil(a): vendy.z, 7. 12. 2016 12.58

Když se něco přihodí a je třeba pomoci :) Tento příběh mě dostal Mamince sjel kočárek s dítětem do řeky - https://trutnovinky.cz/zpravy/aktuality/2016/prosinec/mamince-sjel-kocarek-s-ditetem-do-reky-duchapritomny-muz-ho-vytahl-na-breh/

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 19.11

ještě že tam ten pán byl a dopadlo to dobře

vendy.z, 10. 4. 2017, 20.06

Adrianita

Adrianita, 8. 12. 2016, 5.37

Hlavně, že to má dobrý konec a nic vážného se nestalo

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.05

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 12. 2016, 21.31

To mě děsí když jdu podél řeky a kolem mě jezdí na kole jak na závodech

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.06

nemáte to rozdělené pro pěší a cyklostezku?

Petra Önder (petrao)

petrao, 8. 12. 2016, 8.09

Ne všude, a hlavně oni jsou schopni jet tři vedle sebe a k tomu další proti nim, no vtipný....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 21.02

Tak to je síla, ještě že to dobře dopadlo

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.06

benca, 7. 12. 2016, 20.56

hlavne ze to dobre dopadlo

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.06

Fuga

Fuga, 7. 12. 2016, 20.32

no je to síla, to byl i případ jak sjelo 3m mimi do vody a vytáhli ho projíždějící vodáci, taky veliké štěstí

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.06

ježkovy zraky!

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 8.30

To bylo v tom Turnove možná ne?

Petra Schoberová, 7. 12. 2016, 19.45

Až mi slzy vhrkly do očí.. Smutné co se stalo ale jak se zachoval manželský pár a to auto. Užasné jsem ráda ze jsou mezi nami jeste takoví lidé..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 21.03

Také se mi chtělo brečet

Petra Schoberová, 8. 12. 2016, 6.37

hlavně že to dobře dopadlo

vendy.z, 8. 12. 2016, 7.24

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.06

Já si taky pobrečela...

jitkamety

jitkamety, 7. 12. 2016, 18.42

Spatny zacatek se stastnym koncem,aspon ze tak

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.07

slunicko, 7. 12. 2016, 16.40

Ještě existuji hodní a pozorni lide.

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.07

Jsou všude kolem

editak, 7. 12. 2016, 15.55

to je děs.... hlavně, že s dobrým koncem.

vendy.z, 8. 12. 2016, 6.07

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů