Živoucí Barbie a Ken

zobrazeno 687×

Vložil(a): vendy.z, 30. 8. 2016 21.37

V Blesku pro ženy jsem objevila tento článek : http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/415168/zivouci-barbie-a-ken-plasticke-operace-nam-znicily-milostny-zivot.html. Tedy "dokonalý" muž a "dokonalá" žena po několikačetných operací. Avšak žádnou radost jim to nepřináší.... Jak se díváte na dokonalost vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 5.32

ani se nedivím, že nejsou šťastní, jsou psychicky nemocní

vendy.z, 23. 11. 2017, 11.14

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 12.44

Nechci urazet ale je to priserny,jsem proti plastickym operacim takze tohle je pro mne hruza

vendy.z, 23. 11. 2017, 11.14

nejste jediná

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 12.40

vůbec se nedivím. Podívejte se na ženu plastika Měšťáka, má také trochu srandovní nos a jsou spolu spokojení. a hlavně, každý ma jiný vkus

vendy.z, 23. 12. 2016, 13.07

Minnie, 1. 12. 2016, 11.05

Ať si dělá každý co chce. Ale těmto to, jak vidno, nepřineslo moc štěstí... Jiank plastikám se nebráním pokud si třeba starší žena nechá upravit víčka, ale když si někdo nechá do rtů napíchat tolik botoxu že vypadá jak ropucha, to už je moc já sama zvažuji plastiku prsou až odnosím a dokojím všechny děti co jsou v plánu. Nikdy jsem s nimi nebyla spokojená, uvažuji o tom už od svých zhruba 17 let a po kojení vypadají ještě hůř. Takže do toho nejspíš jednou půjdu.

vendy.z, 23. 12. 2016, 13.07

rodinka

rodinka, 2. 9. 2016, 8.37

Tak to uz je moc

vendy.z, 2. 9. 2016, 15.55

kajca, 1. 9. 2016, 21.01

Ja hlavne nerozumiem tym lekárom,preco ich operujú?(Toto je skor recnícka otázka,lebo jasné,ze pre peniaze)

vendy.z, 2. 9. 2016, 15.55

Peníze jsou vždy až na prvním místě

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 9. 2016, 16.58

Spíš je.mi jich líto že ztrácí čas a peníze stakovými hloupostmi...jen aby se o nich psalo

vendy.z, 1. 9. 2016, 17.23

jj, souhlas...

lazna, 1. 9. 2016, 16.29

Tato plastika je příšerná.

vendy.z, 1. 9. 2016, 17.24

také to chápu jako nemoc....

louskacek2, 31. 8. 2016, 22.07

Prirozena krása - bleda zavist . Plastika - v podání tech dvou naprosty hnus Dokonalost to je vlastnost kterou v žádném případe netrpím v jakemkoliv smyslu. Naopak každý člověk pro me vyniká svou výjimečnosti.

vendy.z, 1. 9. 2016, 17.24

Pěkně napsané...

benca, 31. 8. 2016, 19.04

plastiku neuznavam, hlavne aby bola dusa spokojna

vendy.z, 31. 8. 2016, 21.39

Chápu plastiku, pokud je nějaká opravdu těžká vada či následek úrazu (popáleniny a pod). Ale tohle je něco jiného....

louskacek2, 1. 9. 2016, 20.25

Ano plastika jako reseni problémů pak ano.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů