Změna času
Vložil(a): slunicko, 1. 11. 2016 7.52
Jak jste se vyrovnaly se změnou času?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 20.11
u nás je vše jak při starém, nikdo nic nenamítá
Fuga, 23. 1. 2017, 12.13
u nás z toho nebylo žádné větší haló
Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 19.56
Musím říct že u nás naprosto v pohodě. Měla jsem z toho obavy ale super. Před tim vstavala v osm, tudíž teď v sedm, ve 12 jde spinkat a o půl osmé spime zase? takže si neztezuju. Ale mám kamosku co ji syn vstaval v šest, tudíž teď v pět? bych se zbláznila
klarike1, 1. 11. 2016, 22.01
Na zimní čas je to pohoda...dcerka usíná dříve a vstává ještě později.
Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.14
U nás vůbec nijak. Děti vstaly normálně a večer šli o hodinu později - teda Kubík o půlhodinky, ale to proto, že nespal přes den - trápí ho druhý zoubek