Cascara
Vložil(a): snany, 6. 2. 2018 11.09
Znáte? Dnes jsme dostali, manžel je teď "pokusný králík" a prý to chutná jako ovocný čaj. Jsou to defakto " slupky, které se zalijí vodou a nechají se cca 10minut louhovat. Voní sladce. Odkaz pro ty jenž o tom slyší poprvé (stejně jako já) http://www.kavovelisty.cz/kava-nebo-caj-a-co-takhle-cascara/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 8. 2. 2018, 9.48
zní to zajímavě, ale já potřebuji sílu kávy )
Fuga, 7. 2. 2018, 16.40
od Tebe o tom slyším prvně, uvidíme co pokusný králík
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2018, 20.50
Zní to zajímavě ale slyším o tom úplně poprvé ?
Eliška Kozlova, 6. 2. 2018, 20.42
Ja mám ráda hořkou chuť kávy a rooibos mi vyloženě smrdí, takže asi nic pro me Ale doušek bych ochutnala, ze zvědavosti.
rodinka, 6. 2. 2018, 18.08
Taky neznám ale jak jsem si četla dole ten článek,tak by to mělo mít hodně vitamínů a antioxidantů,což se vždycky hodí
Mygara, 6. 2. 2018, 15.22
já o tom slyším také prvně, dej vědět, jestli to králík přežil )