Cascara

zobrazeno 745×

Vložil(a): snany, 6. 2. 2018 11.09

Znáte? Dnes jsme dostali, manžel je teď "pokusný králík" a prý to chutná jako ovocný čaj. Jsou to defakto " slupky, které se zalijí vodou a nechají se cca 10minut louhovat. Voní sladce. Odkaz pro ty jenž o tom slyší poprvé (stejně jako já) http://www.kavovelisty.cz/kava-nebo-caj-a-co-takhle-cascara/

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

isykorka, 17. 2. 2018, 15.18

Díky za tip, neznám, prozkoumám

vendy.z, 15. 2. 2018, 23.14

Hmmm nevím neznám

snany, 16. 2. 2018, 6.26

Kup, ochutnej, špatné to není

vendy.z, 16. 2. 2018, 20.19

Žofinka

Žofinka, 8. 2. 2018, 9.48

zní to zajímavě, ale já potřebuji sílu kávy )

Fuga

Fuga, 7. 2. 2018, 16.40

od Tebe o tom slyším prvně, uvidíme co pokusný králík

snany, 7. 2. 2018, 16.44

Králík žije, akorát brzo odpoledne vytuhl, káva je jiný level

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2018, 20.50

Zní to zajímavě ale slyším o tom úplně poprvé ?

Eliška Kozlova, 6. 2. 2018, 20.42

Ja mám ráda hořkou chuť kávy a rooibos mi vyloženě smrdí, takže asi nic pro me Ale doušek bych ochutnala, ze zvědavosti.

Gabill, 6. 2. 2018, 20.29

Tiež počujem o tom prvýkrát. Vyzerá to zaujímavo.

dasza, 6. 2. 2018, 20.05

Nesnasim kofein..takze nic pro me..

snany, 7. 2. 2018, 16.45

Ty jsi akční i bez kofeinu

dasza, 7. 2. 2018, 17.03

Po 4dnech na lyzich i ja citim unavu;)

rodinka

rodinka, 6. 2. 2018, 18.08

Taky neznám ale jak jsem si četla dole ten článek,tak by to mělo mít hodně vitamínů a antioxidantů,což se vždycky hodí

Mygara

Mygara, 6. 2. 2018, 15.22

já o tom slyším také prvně, dej vědět, jestli to králík přežil )

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů