Co chystáte k obědu v těchto vedrech

zobrazeno 1203×

Vložil(a): ROMA-Z, 27. 6. 2019 16.31

Co chystáte pro sebe a děti k obědu v těchto vedrech? Vaříte nebo raději jen saláty?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 8.56

Dělám hodně saláty nebo maso na pánvi

Fuga

Fuga, 16. 7. 2019, 20.14

Vařím jako vždy ale hlavně teď zpracovávám zeleninu ze zahrady

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.05

U nas testovinove salaty, hodne grilujem maso..

Aliisha

Aliisha, 4. 7. 2019, 23.05

Jen rychlovky. Těstoviny, rizoto, saláty, grilujeme

snany, 1. 7. 2019, 21.49

Vařím na co mám chuť, celkově v průběhu celého roku preferuji jednoduchá jídla.

Janna, 30. 6. 2019, 22.38

Varim stejne, jen nedelam omacky, na ty vubec nemame chut.

Žofinka

Žofinka, 30. 6. 2019, 21.04

Vařím stejně, ale někdy jen polévku, pač děti nemají takový hlad

Teryk92, 30. 6. 2019, 16.23

U nás ten hlad teď také není takový. V lednici je vychlazený salát, který si v tom teple s chutí dáme. Jinak rychlovky - maso na pánev, těstoviny,... - hlavně ať tu ta trouba a plotna dlouho netopí.

Janako

Janako, 29. 6. 2019, 21.40

Vařím pořád stejně.

Zdeňka S., 29. 6. 2019, 12.08

Většinou ty saláty , ale spíš nikdo nemá ani hlad

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů