Co chystáte k obědu v těchto vedrech
Vložil(a): ROMA-Z, 27. 6. 2019 16.31
Co chystáte pro sebe a děti k obědu v těchto vedrech? Vaříte nebo raději jen saláty?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 16. 7. 2019, 20.14
Vařím jako vždy ale hlavně teď zpracovávám zeleninu ze zahrady
Ketris, 13. 7. 2019, 12.05
U nas testovinove salaty, hodne grilujem maso..
Aliisha, 4. 7. 2019, 23.05
Jen rychlovky. Těstoviny, rizoto, saláty, grilujeme
Žofinka, 30. 6. 2019, 21.04
Vařím stejně, ale někdy jen polévku, pač děti nemají takový hlad
Janako, 29. 6. 2019, 21.40
Vařím pořád stejně.