Co děláte z máslové dýně?
Vložil(a): Adrianita, 23. 10. 2016 13.22
Mám doma 2 dýně. Přemýšlím, co z nich udělám. Dělala jsem už polévku i zelí. Co jiného z ní doma připravujete?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 17.02
výborná je polévka ještě s červenou čočkou a dýní .-)
Fuga, 17. 1. 2017, 13.38
já ji doma kromě polévky a zelí peču v troubě jako hranolky (alespoň doufám, že to byla máslová), pač jich je tolik
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.05
Ještě nic, ale chtěla bych zkusit polévku...
Adrianita, 24. 10. 2016, 11.56
Polévka i zelí je moc výborný.