Co děláte z máslové dýně?

zobrazeno 947×

Vložil(a): Adrianita, 23. 10. 2016 13.22

Mám doma 2 dýně. Přemýšlím, co z nich udělám. Dělala jsem už polévku i zelí. Co jiného z ní doma připravujete?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 11.46

Nejlepší je pečená, nebo z ní udělat zelí

Witchie, 18. 8. 2019, 10.27

Polévka u nás vede

Mygara

Mygara, 27. 7. 2017, 17.02

výborná je polévka ještě s červenou čočkou a dýní .-)

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 13.38

já ji doma kromě polévky a zelí peču v troubě jako hranolky (alespoň doufám, že to byla máslová), pač jich je tolik

benca, 24. 10. 2016, 19.57

maslovu som este nerobila, iba hokaidovu polievku

darzanka, 24. 10. 2016, 14.04

Polévku děláme taky a minule jsem našla nějaký recept na sušenky, dávaly se tam ovesné vločky a bylo to vážně dobré

Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.05

Ještě nic, ale chtěla bych zkusit polévku...

Adrianita

Adrianita, 24. 10. 2016, 11.56

Polévka i zelí je moc výborný.

nikolava, 24. 10. 2016, 7.04

Zatím sem zkoušela pouze polévku, ale vím, že teta si ji jen tak upeče v troubě, posypanou trochou koření

Sooňaa, 23. 10. 2016, 23.58

Dcerce varim prikrmy dyni miluje,ja ji moc.nemusim...

vendy.z, 23. 10. 2016, 20.20

Polévka a zapečená se sýrem a smetanou! To je ňamka!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů