Ethylalkohol v pečivu
Vložil(a): dadinkamaminka, 14. 8. 2017 18.08
Maminky,setkala jste se některá s tím,aby v pečivu byl ethylalkohol kvůli trvanlivosti ? Ted jsem koupila celozrnný toustový chleba na večeři.Jmenuje se to Super-Soft sandwich,podle značky to vypadá na německou značku. Jen tak letmo jsem projela složení už v obchodě,jelikož tento chléb neznám.Ze začátku dobrý,celozrnná pšeničná mouka,žitná mouka,kvas atd... Ale nevšimla jsem si poslední věty,že je to ošetřené tím ethylalkoholem kvůli lepší trvanlivosti.Může to malému nějak uškodit? Snědl jeden plátek,měl k tomu tunákovou pomazánku s tvarohem. Jsem docela naštvaná,co to přidávají za humusy do jídla :( Děkuji za reakce.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 17. 8. 2017, 13.56
Určitě mu to nic neudělá
Žofinka, 15. 8. 2017, 15.38
to je v pohodě, ono když koupíte nebalené pečivo tak ani nevíte, co to obsahuje a etylalkohol je neškodný
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2017, 22.04
To je pravda člověk by koukal co dají do toho nebaleného
Mygara, 15. 8. 2017, 9.48
tak to se nebojte, nic mu to neudělá a ani Vám
Barbarelka, 15. 8. 2017, 7.36
nic to malému neudělá je to přírodní látka a když máte strach takhle ze všeho radši pečte doma
Fuga, 15. 8. 2017, 7.04
etylalkohol tvoří i ovoce, ne? není to jen ta ochranná atmosféra
Já nechápu, co je na tom špatného? Je to přírodní organická látka (alkohol se navíc při vysokých teplotách odpařuje) a je tam z důvodu konzervace - ale přírodní. jde o bezpečnou a přírodní látku získanou kvašením obilovin..... Kde jste vzala, že je to nebezpečné? Je na seznamu bezpečných přídatných látek.
dadinkamaminka, 15. 8. 2017, 9.43
Neví,jestli je to špatné,jen mě to zarazilo,protože jsem se s tím ještě nesetkala... Děkuji za vysvětlení
Lenourecek, 15. 8. 2017, 5.06
Příště bych vzala něco jiného. Já už chleba skoro nekupuji, peču ho doma