Griujete???
Vložil(a): dasza, 30. 7. 2016 19.41
My hooodne casto.kurata mame uz po 5za leto,.. maso.syry, ryby.spekone,i zeleninuuu..kachni prsicka byli min.tejden;)..co tyden.nekdy 2x...je to mnaaaaamkaaaa;))))))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 20. 11. 2017, 14.09
tak to jste mě akorát navnadila .-), škoda, že už není sezóna
Fuga, 17. 12. 2016, 18.28
grilujeme, ale s takovou frekvencí tedy rozhodně ne ale je to dobré, ale pak si vzpomenu na zdraví.... a to mi chuť trochu zkazí
nikihiphop, 10. 8. 2016, 23.47
Zatím bohužel ne ale chystáme si již brzy gril koupit nejlépe elektrický to pak budou teprv grilovačky
Kamila Pecharová, 2. 8. 2016, 21.29
Grilujeme většinou jen na oslavách narozenin dětí, jinak standardně špekáčky na ohni u babičky celkem často
Zuzka Čtvrtečková, 31. 7. 2016, 21.03