Horkovzdušná fritéza
zobrazeno 2284×
Vložil(a): ROMA-Z, 18. 2. 2020 8.20
Používáte někdo horkovzdušnou fritézu? Jak vám z ní chutná a doporučili byste ji? Chceme koupit.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 26. 2. 2020, 21.28
Já o tom jen uvažovala, ale nakonec nekoupila
jitkamety, 22. 2. 2020, 12.26
Tak o tom jsem jeste vůbec neslyšela
L.janicka.l, 19. 2. 2020, 19.32
Nemam, nam takove veci vetsinou jen lezi a vytahnou se jednou za rok. Takze ted mam jen minimum veci v kuchyni a je mi lip
patricia077, 18. 2. 2020, 16.05
Mne to ani neláká ?