Horkovzdušná fritéza

zobrazeno 2284×

Vložil(a): ROMA-Z, 18. 2. 2020 8.20

Používáte někdo horkovzdušnou fritézu? Jak vám z ní chutná a doporučili byste ji? Chceme koupit.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 29. 2. 2020, 11.13

Já jsem ji dostala k Vánocům a jsem spokojená, hranolky, brambory, špalíčky, kuřecí nugetky, květák....všechno super a bez kapky oleje

Fuga

Fuga, 26. 2. 2020, 21.28

Já o tom jen uvažovala, ale nakonec nekoupila

jitkamety

jitkamety, 22. 2. 2020, 12.26

Tak o tom jsem jeste vůbec neslyšela

V007A, 19. 2. 2020, 20.05

Já ani nevím, co to je?

L.janicka.l

L.janicka.l, 19. 2. 2020, 19.32

Nemam, nam takove veci vetsinou jen lezi a vytahnou se jednou za rok. Takze ted mam jen minimum veci v kuchyni a je mi lip

snany, 18. 2. 2020, 21.21

Taťka má a je spokojený, jsou už doma jen dva a tak nemusí používat troubu. Pro mě další věc navíc, kterou nepotřebuji

Jarka mmm, 18. 2. 2020, 17.41

Jakej je rozdíl od pečení v horkovzdusne troubě?

patricia077

patricia077, 18. 2. 2020, 16.05

Mne to ani neláká ?

Teryk92, 18. 2. 2020, 16.01

Také jsem o tom uvažovala ale prozatím nemáme.

Čertice, 18. 2. 2020, 14.13

My ji máme. Není to jak z klasického fritaku, ale třeba maso, je z toho skvělé. Nemyslím obaleny ale na přírodno, nebo naložené. Hranolky se dají i krokety, ale nikdy to nebude úplně ono

ROMA-Z, 18. 2. 2020, 17.55

A využíváte ji nebo se to vytáhne jednou za rok?

Čertice, 25. 2. 2020, 16.02

My docela hodně, tak průměrně 2x týdně.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů