Hraška

zobrazeno 3300×

Vložil(a): Adrianita, 21. 5. 2018 14.57

Maminky, které používáte na zahuštění hrašku, jak ji používáte, podle návodu nebo se vám osvědčil vlastní postup? Zatím jsem ji zkoušela jednou, ale nevím, kolik přidat vody, aby toho nebylo málo ani moc.. A na co vše ji používáte? ?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Azaretka, 23. 4. 2021, 21.14

Také bych chtěla vyzkoušet hrašku na zahuštění, ale bojím se, že bude cítit pokrm po hrachu.

Diplomatka22, 19. 3. 2021, 20.06

Ahoj a na co všechno se dá využít hraška?

Andromeda33, 24. 3. 2021, 18.22

Dá se použít na všechno, mají tři druhy na obalování, zahušťování a vanilkovou na dezerty

Diplomatka22, 28. 3. 2021, 21.34

A ty je používáš?

Letissie, 23. 11. 2020, 17.14

Nemáte zkušenost i s tím jejich Mahá kořením ?

LauraI, 25. 11. 2020, 21.23

Kupovala jsem si ho zároveň s hraškou a je opravdu výborné. Dochucuji s ním zeleninové karbanátky, polévky a zkusila jsem ho dát i do špenátu jak píší a taky to bylo výborné.

Letissie, 28. 11. 2020, 17.46

Do jakých všech jídel se to dá dát ?

viktorie12, 27. 10. 2020, 20.53

A máš nějaký svůj recept nebo sis našla na netu v nějaké kuchařce?

Andromeda33, 22. 10. 2020, 20.01

Zdravím já používám všechny tři typy hrašek a jsme s nimi spokojená. Když zahušťuješ, tak ji musíš dobře provařit aspoň 20 minut a uvidíš, že nic neucítíš. V té vanilce to cítit nejde, používám ji docela často, jelikož mé milují muffiny, tak ji do nich používám.

viktorie12, 18. 10. 2020, 14.14

Ahojky máte někdo i zkušenost s vanilkovou hraškou? Není v tom pokrmu cítit ten hrášek, protože u té na zahušťování jde cítit hodně. U polévek či omáček je to ok, ale u sladkého jídla si to úplně nedovedu představit.

Gustawka, 13. 10. 2018, 11.57

Používám a jsem velmi spokojená

EvčaB, 13. 7. 2018, 22.26

Já hrašku znám. Pracovala jsem v krámku zdravé výživy. Neboj se toho POstupuj podle návodu, po pár použitích už pojedeš od oka Je skvělá na zahuštění polévek, na zahuštění zeleninových karbanátků místo strouhanky. Do omáček, ale i pomazánek. Prostě ji hoď, kam uznáš za vhodné

Furciferka

Furciferka, 23. 5. 2018, 19.07

Ja nic nezahustuju.

zuzkagodarova, 23. 5. 2018, 9.23

ja pouzivam hrasku na vsetko, na kazde zahustenie, je to najlepsie co som kedy skusila, ja dam tak dve lyzicky a vodu, aby to nebolo ani huste ani riedke, take akurat, to podla mna budes vediet aka to ma byt konzistencia

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů