Hraška
Vložil(a): Adrianita, 21. 5. 2018 14.57
Maminky, které používáte na zahuštění hrašku, jak ji používáte, podle návodu nebo se vám osvědčil vlastní postup? Zatím jsem ji zkoušela jednou, ale nevím, kolik přidat vody, aby toho nebylo málo ani moc.. A na co vše ji používáte? ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Diplomatka22, 19. 3. 2021, 20.06
Ahoj a na co všechno se dá využít hraška?
Andromeda33, 24. 3. 2021, 18.22
Dá se použít na všechno, mají tři druhy na obalování, zahušťování a vanilkovou na dezerty
Diplomatka22, 28. 3. 2021, 21.34
A ty je používáš?
viktorie12, 27. 10. 2020, 20.53
A máš nějaký svůj recept nebo sis našla na netu v nějaké kuchařce?
Andromeda33, 22. 10. 2020, 20.01
Zdravím já používám všechny tři typy hrašek a jsme s nimi spokojená. Když zahušťuješ, tak ji musíš dobře provařit aspoň 20 minut a uvidíš, že nic neucítíš. V té vanilce to cítit nejde, používám ji docela často, jelikož mé milují muffiny, tak ji do nich používám.
viktorie12, 18. 10. 2020, 14.14
Ahojky máte někdo i zkušenost s vanilkovou hraškou? Není v tom pokrmu cítit ten hrášek, protože u té na zahušťování jde cítit hodně. U polévek či omáček je to ok, ale u sladkého jídla si to úplně nedovedu představit.
Já hrašku znám. Pracovala jsem v krámku zdravé výživy. Neboj se toho POstupuj podle návodu, po pár použitích už pojedeš od oka Je skvělá na zahuštění polévek, na zahuštění zeleninových karbanátků místo strouhanky. Do omáček, ale i pomazánek. Prostě ji hoď, kam uznáš za vhodné
Furciferka, 23. 5. 2018, 19.07
Ja nic nezahustuju.
zuzkagodarova, 23. 5. 2018, 9.23
ja pouzivam hrasku na vsetko, na kazde zahustenie, je to najlepsie co som kedy skusila, ja dam tak dve lyzicky a vodu, aby to nebolo ani huste ani riedke, take akurat, to podla mna budes vediet aka to ma byt konzistencia