Kakao

zobrazeno 1614×

Vložil(a): dadinkamaminka, 22. 10. 2018 9.39

Ahoj maminky. Z ceho delate detem kakao? Ja dnes udelala kakaovou ovesnou kasi ze 100% kakaa a az ted jsem zjistila, kolik to ma v sobe kofeinu... Nemuze to synovi nejak ublizit?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 14. 11. 2018, 14.04

Granko. A teda promin, ale kdyz tve dite vyleze ven na vzduch, tak v tom vzduchu je daleko vic sajrajtu nez v nejakem kakau. Takze bych to fakt neresila. To by totiz nemohl nic.

Mygara

Mygara, 9. 11. 2018, 21.26

Hledala jsem na internetu a má to asi tolik kofeinu jako bezkofeinové kafe takže v pohodě

Ketris

Ketris, 28. 10. 2018, 20.50

Granko

klarike1

klarike1, 26. 10. 2018, 17.33

granko

nikolava, 26. 10. 2018, 13.51

Klasický Granko

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 10. 2018, 13.50

kazde dieta jeinak citlive na koefin, tak mu ho davaj na ranajky a vecer iba mlieko s medom

Fuga

Fuga, 25. 10. 2018, 18.12

Z normálního nerozpustného kakaa a žádné vedlejší účinky nepozoruji

Minnie, 24. 10. 2018, 18.01

Normálně Granko, Nesquik, co zrovna seženu...

Anezzka, 24. 10. 2018, 8.39

Na piti delam dceri Caro a do kase jen javorovy sirup a rozinky.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 23. 10. 2018, 21.51

Já dělám kakao normálně z holandského kakaa. Musela byste do toho nasypat celý balíček kakaa a následně to celé sfutrovat, aby to mělo nějaký vliv. Já zas nepoužívám Granko, protože v tom je polovina jen cukr. A kakao dětem sladím jen minimálně.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů