Kakao
Vložil(a): dadinkamaminka, 22. 10. 2018 9.39
Ahoj maminky. Z ceho delate detem kakao? Ja dnes udelala kakaovou ovesnou kasi ze 100% kakaa a az ted jsem zjistila, kolik to ma v sobe kofeinu... Nemuze to synovi nejak ublizit?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
andrejka3741, 14. 11. 2018, 14.04
Granko. A teda promin, ale kdyz tve dite vyleze ven na vzduch, tak v tom vzduchu je daleko vic sajrajtu nez v nejakem kakau. Takze bych to fakt neresila. To by totiz nemohl nic.
Mygara, 9. 11. 2018, 21.26
Hledala jsem na internetu a má to asi tolik kofeinu jako bezkofeinové kafe takže v pohodě
Ketris, 28. 10. 2018, 20.50
Granko
klarike1, 26. 10. 2018, 17.33
granko
WeruskaSK, 26. 10. 2018, 13.50
kazde dieta jeinak citlive na koefin, tak mu ho davaj na ranajky a vecer iba mlieko s medom
Fuga, 25. 10. 2018, 18.12
Z normálního nerozpustného kakaa a žádné vedlejší účinky nepozoruji
marqueta, 23. 10. 2018, 21.51
Já dělám kakao normálně z holandského kakaa. Musela byste do toho nasypat celý balíček kakaa a následně to celé sfutrovat, aby to mělo nějaký vliv. Já zas nepoužívám Granko, protože v tom je polovina jen cukr. A kakao dětem sladím jen minimálně.