Kuchyňský odšťavňovač kuvings C9820 nebo C9500

zobrazeno 811×

Vložil(a): Petrášovka, 24. 7. 2018 21.32

Potřebovala bych poradit, jaký typ odšťavňovače koupit. Kuvings to bude určitě ale jaký typ volit??Máte někdo doma tu C9500? Díky

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 3. 8. 2018, 7.08

nemám ani jeden z těchto typů, vlastně ani nemám odšťavňovač

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 5.50

mám doma u robotu a používám jen při výrobě rybízové marmelády, jinak nic a tento ani neznám

Aliisha

Aliisha, 25. 7. 2018, 20.38

Mám jen mixér, který si poradí se vším.

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 7. 2018, 17.47

Neporadim, takove veci nevyuzivam skoda ovoce

Adrianita

Adrianita, 25. 7. 2018, 16.10

Používám jen mixér na smoothie.

Gabill, 25. 7. 2018, 13.44

Nemám odšťavovač, ani by som ho nechcela. Všetko to skladanie, rozkladanie a umývanie kvôli poháru džúsu by ma bavilo tak maximálne raz. Okrem toho pitie čistej šťavy bez vlákniny z ovocia nie je veľmi dobré. Prudko to zvyšuje cukor v organizme.

Janna, 25. 7. 2018, 11.43

To nevím. My máme Sencor, ale nepoužívám ho. I po odšťavnění tý šťávy dost zůstávalo v odpadu. Pro mě zbytečnost. To dám raději synovi celé ovoce

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2018, 8.57

Tuto značku vůbec neznám, natož konkrétní typ

Zdeňka S., 24. 7. 2018, 23.53

Odšťavňovač mám , ale už minimálně rok jsem ho nepoužila....

Lenička, 24. 7. 2018, 23.13

Odšťavnovače jsou na nic . Dělá to moc odpadu. Moc velké neskladné. Po čase to leží ve špajzu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů