Kvásek

zobrazeno 896×

Vložil(a): V007A, 6. 3. 2019 16.34

Tak se musím pochlubit,že jsem si vypěstovala kvásek na chleba a dnes jsem zdárně upekla chleba a je i dobrý. Máte nějaké typy na neobyčejný chleba? Akorát nemám ošatku,máte nějaký typ,kde sehnat,aby nestála ranec? Všude nabízí ty starožitné.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 14. 3. 2019, 11.19

osatky sa daju vyguglit, gratulujem ku kvasku, mne sa to doma nepodarilo vypestovat, akurat som minula tyzden casu a vela muky, potom som si ho aj tak musela zhanat inde, osatku nepouzivam, davam do silikonovej formy na chleba a potom peciem v rovnakej forme ale plechovej, maju ten isty chlebovy tvar

Minnie, 12. 3. 2019, 16.00

Super taky se odhodlávám že začnu péct. Už kvůli muži, je celiak a ten bezlepkový chleba v obchodech vyjde pěkně draho. Teď scháníme pekárnu dle recenzí...

editak, 10. 3. 2019, 20.19

v sobotním vysílání pekli Kluci v akci .. vypadal výborně.

V007A, 10. 3. 2019, 20.29

Juuuj,tak to si musím najít.

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 15.56

ošatku nevím, ale mám moc ráda chleba s opečenou cibulí

Zdeňka S., 8. 3. 2019, 10.31

Také jsem měla svůj, ale pak jsem na něj zapomněla a zplesnivěl ale už se chystám na nový

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 3. 2019, 20.00

Mam rada chleba se spenatem (sparene listky), cesnekem a orechy

V007A, 8. 3. 2019, 6.34

To je super kombinace,ten zkusím až se trochu rozpecu ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 3. 2019, 8.54

Je fakt vyborny, jen cesneku tak 2 strouzky

NiFee

NiFee, 7. 3. 2019, 14.54

mixuj podla chuti , su orechove, bananove, zemiakove slnecnicove vseliake sa daju aj cokoladový ci oskvarkový chlieb:)

ROMA-Z, 7. 3. 2019, 11.48

Kamarádka má z tescomy, nějaká ošatka s miskou, je to tedy plast, těsto v tom kyne. A na umývání říká super.

dasza, 7. 3. 2019, 6.22

Do chleba můžeš dát cokoliv..miluji ořechový. Růženy semena.cibule.semena.cibule.cesnek. .vše. .a peču ve skleněného mise nebo jen tak na plechu

Fuga

Fuga, 7. 3. 2019, 5.16

Já ho peču ve skleněné formě a jinak občas přidám semínka a zkusila jsem dát i sušené brusinky a byl dobrý

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů