Kvásek
Vložil(a): V007A, 6. 3. 2019 16.34
Tak se musím pochlubit,že jsem si vypěstovala kvásek na chleba a dnes jsem zdárně upekla chleba a je i dobrý. Máte nějaké typy na neobyčejný chleba? Akorát nemám ošatku,máte nějaký typ,kde sehnat,aby nestála ranec? Všude nabízí ty starožitné.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 14. 3. 2019, 11.19
osatky sa daju vyguglit, gratulujem ku kvasku, mne sa to doma nepodarilo vypestovat, akurat som minula tyzden casu a vela muky, potom som si ho aj tak musela zhanat inde, osatku nepouzivam, davam do silikonovej formy na chleba a potom peciem v rovnakej forme ale plechovej, maju ten isty chlebovy tvar
Mygara, 8. 3. 2019, 15.56
ošatku nevím, ale mám moc ráda chleba s opečenou cibulí
L.janicka.l, 7. 3. 2019, 20.00
Mam rada chleba se spenatem (sparene listky), cesnekem a orechy
L.janicka.l, 8. 3. 2019, 8.54
Je fakt vyborny, jen cesneku tak 2 strouzky
NiFee, 7. 3. 2019, 14.54
mixuj podla chuti , su orechove, bananove, zemiakove slnecnicove vseliake sa daju aj cokoladový ci oskvarkový chlieb:)
Fuga, 7. 3. 2019, 5.16
Já ho peču ve skleněné formě a jinak občas přidám semínka a zkusila jsem dát i sušené brusinky a byl dobrý