Lichořeřišnice
Vložil(a): snany, 15. 6. 2016 17.06
Znáte lichořeřišnici a víte jak ji nejlépe zpracovat? Dnes jsem měla čerstvé listy a chutnaly jako ředkvička:-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 12. 2017, 6.44
já z ní dělám salát, tedy přidávám to do salátu, abych to vůbec snědla )
k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.52
To zní zajímavě, ale nikdy jsem jí neměla
Eliška Kaiserová, 16. 6. 2016, 19.30
A jdu googlit
Zuzka Čtvrtečková, 15. 6. 2016, 21.35
A jí se teda listy? Teď na ni koukám na googlu a vypadá jako hezká kytička do truhlíku
Zuzka Čtvrtečková, 15. 6. 2016, 21.33
To slyším poprvé, ani nevím,jak vypadá
Blankasiro, 15. 6. 2016, 20.39
používám jí do salátů pěkně zpestří chuť
Jana82, 15. 6. 2016, 20.41
Já to slyším taky poprvé