Lichořeřišnice

zobrazeno 1762×

Vložil(a): snany, 15. 6. 2016 17.06

Znáte lichořeřišnici a víte jak ji nejlépe zpracovat? Dnes jsem měla čerstvé listy a chutnaly jako ředkvička:-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 12. 2017, 6.44

já z ní dělám salát, tedy přidávám to do salátu, abych to vůbec snědla )

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.52

To zní zajímavě, ale nikdy jsem jí neměla

Eliška Kaiserová, 16. 6. 2016, 19.30

A jdu googlit

Minnie, 16. 6. 2016, 10.09

Taky jsem o tom neslyšela a ni neviděla

Zuzka Čtvrtečková, 15. 6. 2016, 21.35

A jí se teda listy? Teď na ni koukám na googlu a vypadá jako hezká kytička do truhlíku

snany, 15. 6. 2016, 21.44

Dnes jsem ji v práci chutnala poprvé, prý se jí i květy- jsou více štiplavé než listy. Jedné holčičce ze školky taky chutnalo. Máš pravdu, hezká " truhlíkovka" , ostýchala jsem se ochutnat:-D

Zuzka Čtvrtečková, 15. 6. 2016, 21.33

To slyším poprvé, ani nevím,jak vypadá

Blankasiro, 15. 6. 2016, 20.39

používám jí do salátů pěkně zpestří chuť

benca, 15. 6. 2016, 19.59

neviem co to je

Jana82

Jana82, 15. 6. 2016, 20.41

Já to slyším taky poprvé

dasza, 15. 6. 2016, 18.19

Davam na imunitu a nachlazeni

dáša, 15. 6. 2016, 18.07

Jako lichořeřišnicovou tinkturu bude se Vám hodit na období chřipek nebo zánětu močových cest. A jinak zpracovat do salátů a dalších pokrmů.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů