MILKA

zobrazeno 848×

Vložil(a): slunicko, 1. 12. 2016 22.39

POZOR - Dnes na F1 upozorňovali na čokoládu Milka s oříšky ve které byl louh. Jestli mate Milku spotřeba 1.5.2016 muže louh taky obsahovat.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 1. 8. 2018, 23.45

Zrovna Milku mám dost ráda...

Mygara

Mygara, 12. 4. 2017, 10.57

to je pěkný průšvih, já většinou nekupuji žádné čokolády s oříšky, protože ty oříšky bývají většinou nedobré

Kikinka30, 31. 3. 2017, 7.58

Naštěstí nekupujeme...

ivka1981, 4. 12. 2016, 1.19

Tak to jsem ani neslyšela. Ale zrovna včera jsme chtěli Milku koupit, ale odradila nás cena. Sáhli jsme radši po studentské pečeti, ta byla v akci ))

snany, 3. 12. 2016, 0.19

Naštěstí nejíme ani nekupujeme. Milka už bohužel nechutná jako před několika lety. To je síla, když se v čokoládě najde louh, ani nechci vědět jak se tam dostal.

AllaŠvecová, 2. 12. 2016, 21.15

Jezis marja,jeste ze jsem ji teď nekupovala

vivianr, 2. 12. 2016, 13.52

Tak to je mazej, naštěstí jsme teď na čokoládu neměli chuť. Neříkali, jestli se to po konzumaci nějak projeví? Ta snad nemůže být ani poživatelná. Snad by odradila chuť.

slunicko, 2. 12. 2016, 19.44

Zatim nikdo nemel zadne nasledky. Radsi bych ji nezkousela

vivianr, 3. 12. 2016, 10.46

No, já bych to ani nezkoušela

Lenča Pešková, 2. 12. 2016, 12.44

Tak jestli je to už dyl a měli jsme ji, tak už 100% padla za vlast?

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 10.02

My kupujem jen milku ta mela vzdy dobrou cokoladu narozdil od jinych znacek ?

slunicko, 2. 12. 2016, 11.00

Dejte pozor na datum spotreby

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 19.59

To dam, momentalne zadnou nemam

patricia077

patricia077, 2. 12. 2016, 9.02

Ježíš! Nemáme, ale tj zas děs teda

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů