Mouka
Vložil(a): Adrianita, 9. 9. 2016 21.04
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 6. 11. 2017, 8.54
zahušťuji klasicky trochou mouky nebo nastrouhanou bramborou
Fuga, 5. 1. 2017, 18.19
na klasiku mám většinou obyčejnou pšeničnou a zahušťuji tak, že rozmíchám trochu mouky ve vodě, žádná zásmažka. a chleba peču ze špaldové, žitné grahamové, různé kombinace
Zuzka Čtvrtečková, 13. 9. 2016, 9.04
Omáčky moc nedělám, a když, tak nezahušťuju. Mouku mám obyč. Ale třeba na chleba kupuju různé druhy experimentuju
Adrianita, 12. 9. 2016, 9.58
A kde ji kupujete?
klarike1, 10. 9. 2016, 23.39
Obyčejnou mouku na pečení, omáčky zahušťuji jen smetanou. Polévky nezahušťuji.
Katka, 10. 9. 2016, 15.05
Pohankovou, rýžovou a kokosovou. Šmajstrla, obchod se zdravou výživou či z netu. Polévky nezahušťuju, už jsou hustější svým obsahem, omáčky moc nedělám, buď rýžovou nebo nic.