Mouka

zobrazeno 1806×

Vložil(a): Adrianita, 9. 9. 2016 21.04

Maminky,jakou mouku používáte a kde ji kupujete?A proč?Jak zahušťujete omáčky a co polévky?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 6. 11. 2017, 8.54

zahušťuji klasicky trochou mouky nebo nastrouhanou bramborou

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 18.19

na klasiku mám většinou obyčejnou pšeničnou a zahušťuji tak, že rozmíchám trochu mouky ve vodě, žádná zásmažka. a chleba peču ze špaldové, žitné grahamové, různé kombinace

Minnie, 2. 12. 2016, 10.17

Mouku kupuju obyčejnou a používám ji na vše. Na zahuštění, pečení, zavářku...

Zuzka Čtvrtečková, 13. 9. 2016, 9.04

Omáčky moc nedělám, a když, tak nezahušťuju. Mouku mám obyč. Ale třeba na chleba kupuju různé druhy experimentuju

vendy.z, 12. 9. 2016, 9.51

Kupuji různé mouky...Teď zkoušíme banánovou mouku - ta je super!

Adrianita

Adrianita, 12. 9. 2016, 9.58

A kde ji kupujete?

klarike1

klarike1, 10. 9. 2016, 23.39

Obyčejnou mouku na pečení, omáčky zahušťuji jen smetanou. Polévky nezahušťuji.

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.14

benca, 10. 9. 2016, 15.34

spaldovu muku na palacinky

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.14

MŇAM!

Katka

Katka, 10. 9. 2016, 15.05

Pohankovou, rýžovou a kokosovou. Šmajstrla, obchod se zdravou výživou či z netu. Polévky nezahušťuju, už jsou hustější svým obsahem, omáčky moc nedělám, buď rýžovou nebo nic.

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.14

SUPER

ppetaa27, 10. 9. 2016, 14.21

Klasickou psenicnou a omacky s ni taky zahustuju

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.15

Tu mám taky, klasika je klasika

veru.veru, 10. 9. 2016, 13.17

Používám úplně obyčejnou, nijak to nezkoumám, nikdo u nás němá alergii a netrpí obezitou, takže to nehrotíme. Omajdy moc nevaříme, ale když, tak jíškou z mouky.

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.15

To já také, ale mám ráda občas experimenty

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů