Mražené mleté maso

zobrazeno 3137×

Vložil(a): Adelinka, 8. 1. 2017 17.36

Připravuji se na šestinedělí a tak zamrazuji některá jídla do mrazáku,abych pak nemusela vaření řešit. Dnes jsem udělala z části mletého masa kuličky s rajskou omáčkou a část jsem měla v plánu zamrazit třeba na sekanou. Ale asi jsem udělala chybu, dala jsem tam syrovou cibuli. Zatím jsem to nezamrazila. Máte někdo zkušenosti s mraženou syrovou směsí na sekanou? Další ingredience a koření bych tam přidala až po rozmražení. Myslíte, že se zkazí chuť masa, když ho zmrazím se syrovou cibulí?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 15.10

to by určitě vadit nemělo

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 9.01

to by vadit nemělo

Kikinka30, 31. 3. 2017, 6.56

To nevadi....?

vivianr, 15. 1. 2017, 18.43

To by nemělo vadit, si myslím

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.18

Mrazím běžně

nikolava, 10. 1. 2017, 14.19

Já mrazím mleté maso bez ochucení, tak neporadíím

Petra Schoberová, 10. 1. 2017, 12.57

Nebála bych se

Lusesita25, 9. 1. 2017, 21.01

Vyzkouseno a v pohode vse.

Čertice, 9. 1. 2017, 20.52

Já bych nad tím vůbec nepřemýšlela a normálně to zmrazila

Pávinka, 9. 1. 2017, 9.21

nezkoušela jsem ale u mletého jsem ostražitá ale asi to jde

Adelinka, 9. 1. 2017, 15.51

U mletého jsem ostražitá stejně jako u jiného masa. Dávám přednost masu, které si namelu sama doma. Člověk neví, co v tom kupovaném je,většinou je tam plno konzervantů atd.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů