Pěstování Stévie

zobrazeno 698×

Vložil(a): snany, 15. 5. 2017 23.31

Máte některá zkušenosti s pěstováním Stévie ze semínka? Dnes jsem zkoušela zasadit a jsem docela zvědavá jak to dopadne

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2017, 20.08

dejte vědět, jak to dopadlo, já takto budu zkoušet vysadit medvědí česnek, tak jsem na to také zvědavá

Mygara

Mygara, 17. 5. 2017, 14.20

to jsem ani nezkoušela, raději jsem koupila už vzrostlou, protože cena semen byla skoro stejná jako ta rostlina a při mém umu...

snany, 17. 5. 2017, 20.57

Cenu jsem neřešila, ale v zahradnictví byla jen semena.

Fuga

Fuga, 16. 5. 2017, 13.07

já to zkoušela a nic, nakonec jsem koupila sazenici

Adrianita

Adrianita, 16. 5. 2017, 11.17

Pak dejte vědět, jestli se podařilo

nikolava, 16. 5. 2017, 11.13

Stévii jsem nikdy neměla, ale třeba jednou

patricia077

patricia077, 16. 5. 2017, 9.26

Měli jsme vloni nepřežila

vivianr, 16. 5. 2017, 8.47

Chce hodně teplo, takže u nás v kamenném baráku byly pokusy o pěstování neúspěšné.

vendy.z, 16. 5. 2017, 8.24

Hmm, to je zajímavé. Neslyšela jsem o tom ,že by někdo doma pěstoval

Leňulka, 16. 5. 2017, 7.23

nikdy jsem nezkoušela, mě chcípnul i kaktus ale naopak se mi povedlo namnožit dracenu jsem pěstitel jak noha fakt

Kikinka30, 16. 5. 2017, 7.11

Muzete zkusit i samozavlazovaci kvetinac,u nas se super kytickam dari...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů