Pěstování Stévie
Vložil(a): snany, 15. 5. 2017 23.31
Máte některá zkušenosti s pěstováním Stévie ze semínka? Dnes jsem zkoušela zasadit a jsem docela zvědavá jak to dopadne
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 5. 2017, 20.08
dejte vědět, jak to dopadlo, já takto budu zkoušet vysadit medvědí česnek, tak jsem na to také zvědavá
Mygara, 17. 5. 2017, 14.20
to jsem ani nezkoušela, raději jsem koupila už vzrostlou, protože cena semen byla skoro stejná jako ta rostlina a při mém umu...
Fuga, 16. 5. 2017, 13.07
já to zkoušela a nic, nakonec jsem koupila sazenici
Adrianita, 16. 5. 2017, 11.17
Pak dejte vědět, jestli se podařilo
patricia077, 16. 5. 2017, 9.26
Měli jsme vloni nepřežila