Pijete kávu

zobrazeno 1419×

Vložil(a): ROMA-Z, 15. 8. 2019 16.47

Pijete kávu a jaká je ta vaše nejoblíbenější

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 8.55

Bez milovaného cappuccina si nedokážu představit den

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.46

lavazza crema alebo bio z DM, melieme doma a cerstva ide do pakoveho kavovaru

Ketris

Ketris, 1. 9. 2019, 8.50

Ja nepiju, nechutna mi

Leen, 22. 8. 2019, 10.54

Piji rozpustnou, bez cukru a mléka.

Cherrynka, 21. 8. 2019, 15.20

Já jedině obyč turek bez cukru a mléka

Bar.Ca., 19. 8. 2019, 19.38

Kávu moc nepiju, ale když už někdy tak si dám Alžírskou

Minnie, 19. 8. 2019, 14.07

Rozpustnou nebo 3v1. Turka bych nevypila a v kavárně si dávám vídeňskou nebo latté.

Cherrynka, 21. 8. 2019, 15.21

Já naopak já jen turka bez ničeho, ale rozpustná mi nechutná vůbec. JInak když někde jsem, tak si dávám ledovou, videň anebo alžír

Zdeňka S., 19. 8. 2019, 11.13

Já mám nejraději turka nebo espresso bez mléka bez cukru...

Janako

Janako, 17. 8. 2019, 22.48

Máme kávovar a melu si v něm zrnkovou arabicu.

Nikoll, 17. 8. 2019, 16.05

Černou překapávanou kávu bez mléka a cukru

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů