Pijete kávu
zobrazeno 1419×
Vložil(a): ROMA-Z, 15. 8. 2019 16.47
Pijete kávu a jaká je ta vaše nejoblíbenější
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.46
lavazza crema alebo bio z DM, melieme doma a cerstva ide do pakoveho kavovaru
Ketris, 1. 9. 2019, 8.50
Ja nepiju, nechutna mi
Janako, 17. 8. 2019, 22.48
Máme kávovar a melu si v něm zrnkovou arabicu.