Pokrmy z dýně
Vložil(a): Štěpánka78, 7. 10. 2015 20.33
Mají vaše děti rády dýni? V jaké formě? Já dělám maximálně jednou za rok polévku, nic jiného mě doma nikdo nesní.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 10.26
já dělám i kompot, lívance, do nákypu, bramboráky.....
Mygara, 22. 1. 2018, 14.53
výborné jsou třeba i lívance nebo ji přidat do buchty
k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 12.00
Já teď dělala dýňovou marmeládu a byla super
Kristy Sim, 11. 10. 2015, 23.28
Já také dělám dýňovou polévku a teď jsem ji zkoušela dát do rizota a bylo to dobré.
Katka, 8. 10. 2015, 7.28
V dýních a jejich úpravách se vůbec nevyznám, ale asi je to škoda a chtěla bych to změnit. Poradíte?