Pomazánka

zobrazeno 1057×

Vložil(a): Janako, 12. 11. 2018 20.28

Nemáte tip na nějakou opravdu dobrou a nejlépe zdravou pomazánku? Vím, že na internetu nebo i zde v receptech toho najdu spoustu, ale ne vše, co někde najdu, nám pak chutná, takže bych raději něco osvědčeného. Chystám to pro návštěvu, tak chci, aby jim to opravdu chutnalo. Ale vím, že se nedá zavděčit všem ?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

DB, 6. 3. 2019, 9.17

Mám ráda česnekovou s nastrouhaným sýrem nahrubo a nebo mrkvovou ale Michal jen mrkev a lucinu, příp Gervaise. Nejprodávanější ani do jedné máslo.

Fuga

Fuga, 22. 11. 2018, 8.03

Já mám nejraději česnekovou v míse smícháme tvaroh nebo Lučinu s česnekem a lesů a pažitku a je to výborné

Minnie, 21. 11. 2018, 19.06

U nás vede mrkvová, ředkvičková a ze surimi tyčinek Mrkvová: nastrouhat najemno 3 větší mrkve, osolit, opepřit, smíchat s Lučinou a změklým máslem (70 g) a najemno nastrouhaným tvrdým sýrem (120 g), ochutit pár kapkami citronu. Ředkvičková: svazek ředkviček nastrouhat najemno, smíchat s 1/2 kostky másla a 1/2 tvarohu, osolit, opepřit. Surimi: 2 balení surimi tyčinek nakrájet najemno, osolit, opepřit, přidat plechovku sterilované kukuřice, malou majolku a promíchat.

V007A, 16. 11. 2018, 17.46

U nás vede rybickova a jinou moc do dcery nemůžu dostat ?

Adrianita

Adrianita, 13. 11. 2018, 20.38

Protože jsou tu recepty od ostatních maminek, tak jsou osvědčené, nebo by měly být. Mám ráda vajickovou, tvarohovou, mrkvovou, rybickovou..

Teryk92, 13. 11. 2018, 19.16

Nejlepší je česneková

Adelinka, 13. 11. 2018, 15.38

My máme rádi rybičkovou a šmitec, ten je z nivy, recept jsem přidávala.

Monuli, 13. 11. 2018, 14.51

Drožďová nám chutná nebo pomazánka z dýně

Katka

Katka, 13. 11. 2018, 14.27

Kup makadamové máslo a návštěva si sedne na zadek ?nam chutnají všechna ořechová másla.

Lenička, 13. 11. 2018, 15.45

To zni dobře to neznám ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 13. 11. 2018, 19.22

Ja take ne, ani jsem o nikde nevidela

BonnieParker, 13. 11. 2018, 14.17

Byla jsem o víkendu na kurzu vaření a už jsem pomazánku dělala i doma, jak je úžasná. Na plech dát papriku, potřít kvalitním olejem, péct než začne hnědnout zvrchu. Umixovat kešu ořechy, pak do toho zamixovat papriku, dochutit solí a bylinkama. Je naprosto úžasná!!!

Janako

Janako, 13. 11. 2018, 14.38

To zní zajímavě.

Monuli, 13. 11. 2018, 14.52

To musí být dobré

Lenička, 19. 11. 2018, 11.54

To mi příjde jak Pesto to se hodí i k těstovinám

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů