Rýže
Vložil(a): Leňulka, 12. 3. 2017 10.40
Maminky jak děláte rýži? Máte všechny rýžovar a nebo děláte jinak? Já dřív dělala v kastrolu na plotně, potom nějaký čas v troubě a teď mám rýžovar a je to super věc, nemusím to hlídat a rýže je akorát jak má být :-) Úplně tohodle malého pomocníka miluji, máme všichni rádi rýži takže jí dělám často, proto jsem ho i pořídila i když jsem ze začátku váhala ale je to opravdu bezva věc
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 11. 2017, 3.58
já ji dusím, ale někdy se povede někdy ne
martinazab, 1. 6. 2017, 14.09
Ja tiez uz iba ryzovar. Pripadne si kupujem jasminovu a tu iba vo vriacej vode uvarim akokeby cestoviny
Zdenulkaa, 15. 3. 2017, 13.07
Vzdy tak, ze dam urcite mnozstvi ryze, zaliju to dvojnasobnym mnozstvim vody a varim, dokud se voda nezmizi Vzdy v pohode, at delam jakoukoli ryzi.
Dělám rýři na více způsobů, nemám rýžovar, tak normálně na sporáku, ale buď rýži nejdříve osmažím na sádle a přidám cibulku, až ze zlatavá tak přidám vodu a vařím, nebo ji rovnou vařím ve vodě s celou cibulí do které zapíchnu hřebíček a vařim do změknutí.... Rýžovar, nevím na jaký princip to funguje, ale určitě v něm nedocílím takové chuti rýže jako když ji vařím na sporáku v hrnci...
dadinkamaminka, 13. 3. 2017, 8.04
Normálně naplotně Měřím si čas,který je psaný na obalu a vždycky se povede a je dobrá Rýžovar je asi dobrá věc,ale pro mě zbytečná
Kamila Pecharová, 12. 3. 2017, 22.37
Starší syn rýži dlouhou dobu nechtěl, takže jsem nevařila, ale už se k ní vracím a používám sáčky a pro mladšího syna klasickou. Rýžovar vlastně nevím co je