Rýže

zobrazeno 1151×

Vložil(a): Leňulka, 12. 3. 2017 10.40

Maminky jak děláte rýži? Máte všechny rýžovar a nebo děláte jinak? Já dřív dělala v kastrolu na plotně, potom nějaký čas v troubě a teď mám rýžovar a je to super věc, nemusím to hlídat a rýže je akorát jak má být :-) Úplně tohodle malého pomocníka miluji, máme všichni rádi rýži takže jí dělám často, proto jsem ho i pořídila i když jsem ze začátku váhala ale je to opravdu bezva věc

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Witchie, 18. 8. 2019, 10.24

Rýžovar nemám. Rýži propláchnu čistou vodou a dám jednoduše vařit do dvojnásobného množství osolené vody, někdy přidám cibuli, bobkový list apod. na ochucení.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.58

já ji dusím, ale někdy se povede někdy ne

martinazab, 1. 6. 2017, 14.09

Ja tiez uz iba ryzovar. Pripadne si kupujem jasminovu a tu iba vo vriacej vode uvarim akokeby cestoviny

slunicko, 17. 3. 2017, 8.29

Klasika na sporaku

darzanka, 15. 3. 2017, 17.55

Dělám jedině v troubě. Dám k ní cibulku a pár hřebíčků, zaliju vodou a nechám v troubě. Co jsem jí takhle začala dělat, tak jí konečně začal manžel vůbec jíst. Ale nad rýžovarem pořád uvažuji, slyšela jsem jen chválu.

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 15. 3. 2017, 13.07

Vzdy tak, ze dam urcite mnozstvi ryze, zaliju to dvojnasobnym mnozstvim vody a varim, dokud se voda nezmizi Vzdy v pohode, at delam jakoukoli ryzi.

Zlata1, 13. 3. 2017, 10.00

Dělám rýři na více způsobů, nemám rýžovar, tak normálně na sporáku, ale buď rýži nejdříve osmažím na sádle a přidám cibulku, až ze zlatavá tak přidám vodu a vařím, nebo ji rovnou vařím ve vodě s celou cibulí do které zapíchnu hřebíček a vařim do změknutí.... Rýžovar, nevím na jaký princip to funguje, ale určitě v něm nedocílím takové chuti rýže jako když ji vařím na sporáku v hrnci...

dadinkamaminka, 13. 3. 2017, 8.04

Normálně naplotně Měřím si čas,který je psaný na obalu a vždycky se povede a je dobrá Rýžovar je asi dobrá věc,ale pro mě zbytečná

Kamibur, 13. 3. 2017, 7.23

Pouzivam pytlikovou ryzi?

Kamila Pecharová, 12. 3. 2017, 22.37

Starší syn rýži dlouhou dobu nechtěl, takže jsem nevařila, ale už se k ní vracím a používám sáčky a pro mladšího syna klasickou. Rýžovar vlastně nevím co je

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů