Salko
Vložil(a): Leňulka, 22. 12. 2017 11.33
Maminky prosím Vás zbylo mi skoro 3/4 plechovky Salka, nemáte nějaký osvědčený recept na buchtu, koláč nebo tak něco? Děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 30. 12. 2017, 13.28
Když do toho přidáš našlehanou smetanu máš zmrzlinu, případně ještě kakako nebo oříšky
Žofinka, 25. 12. 2017, 6.41
já bych to asi také slupla jen tak
Mygara, 25. 12. 2017, 6.31
přidat to do perníku nebo obdobné lité buchty
dadinkamaminka, 23. 12. 2017, 7.03
Ja z nej delala domácí karamelový vajecný likér Ale jdou z nej delat i treba kokosové kuličky
L.janicka.l, 22. 12. 2017, 21.03
Krem, kulicky.. znam lidi co si tim sladi kavu