Smoothie
Vložil(a): Martina_B_85, 26. 7. 2016 15.41
Vse co se tyce smoothie
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 30. 11. 2017, 19.32
já dělám jen tyčovým mixérem a občas
Petrášovka, 27. 11. 2017, 11.37
Já používám na smoothie mixér Vitamix. Ale v podstatě se dá použít i tyčák...ale asi to nebude tak hladké.
Barbarachica, 11. 5. 2017, 21.27
s čím kombinujete zeleninové šťávy?
lenicka986, 10. 5. 2017, 16.01
Zdravím je v pořádku do smothie přidávat mléko či jogurt
tt.novak23, 9. 5. 2017, 21.48
Ahoj, jaký typ mixéru je vhodný, stačí mi tyčový nebo je lepší koupit si nějaká speciální?
Fuga, 13. 12. 2016, 13.55
podobně poslouží i tyčový mixér, akorát to není tak efektní pro někoho a máte i o jeden krám domů méně. a led tam osobně drtit nepotřebuji