snídaně

zobrazeno 1019×

Vložil(a): patricia077, 4. 11. 2016 13.58

Maminky, stíháte snídat? Já se přiznám, že málokdy a to jsem chtěla hlavně snídat zdravě, zvláště když kojím, ale maximálně si uvařím kojící čas :-( a zobnu nějaké ovoce..jak jste na tom vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 9.20

Bez snídaně si nedokážu představit den.. jogurt, ovoce, sýry, šunka..na sladko croissant

patricia077

patricia077, 6. 8. 2021, 11.10

Tak to možná na dovolené normálně teď do sebe ráno dostanu leda kafe ?

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 10.32

já se nasnídám, ale bohužel tak nějak v poklusu, nesednu si k tomu

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.43

já dnes s dětmi na podlaze a jedly mi to oba a já neměla zas nic hehe

Kikinka30, 31. 3. 2017, 8.00

Snidame to je zaklad dne

patricia077

patricia077, 31. 3. 2017, 8.17

to je akorát nějak nestíhám teď teda piji kafe a lítám k pračce a synovi

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 20.27

já to většinou stíhám, ale většinou u toho nesedím. Horší je to, že si někdy zuby čistím až v 11 hodin

patricia077

patricia077, 23. 1. 2017, 20.36

Lenka B.-763

Lenka B.-763, 20. 11. 2016, 10.54

Vstávám brzo do práce cca 5.15 hod. a nesnídám.Tak brzo ráno bych do sebe nic nedostala.Vypiju trochu čaje a jdu.Jím až tak kolem 8.00 hod.

Kamibur, 5. 11. 2016, 19.49

Bez snidane nejdem schopna fungovat, takze cas na ni si vzdy najdu?

Eliss95, 18. 10. 2018, 0.00

a co ten džem od Relaxu, ten tě nezaujal, třeba s bagetou či žitným chlebem či tak ?

Jana82

Jana82, 5. 11. 2016, 8.27

Mám zlatého přítele, každé ráno mám od něho připravenou snídani. ♡

Leňulka, 4. 11. 2016, 22.01

Sice nekojím ale nesnídám, snídala jsem naposledy ve škole ráno dám max. kafe a hned jsem v provozu

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 9.24

jitkamety

jitkamety, 4. 11. 2016, 21.59

Já skoro vubec nesnidam jen si dam kafe

skřítek, 4. 11. 2016, 21.37

Bez snídaně ani ránu. Je to jedno z mála jídel, které si nemusím vyčítat . Navíc se budím hladová jako vlk.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 11. 2016, 21.44

Já se také budím hladová, tak snídaně to jistí

Sooňaa, 4. 11. 2016, 23.03

Mam to uplne stejne kdyz.jsem.kojila I.v noci,tak jsem se I vzbudila hladem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.26

No já pořád čekám, kdy budu mát pořád hlad, už rok a půl kojím Ale v noci tedy nejím

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů