snídaně
Vložil(a): patricia077, 4. 11. 2016 13.58
Maminky, stíháte snídat? Já se přiznám, že málokdy a to jsem chtěla hlavně snídat zdravě, zvláště když kojím, ale maximálně si uvařím kojící čas :-( a zobnu nějaké ovoce..jak jste na tom vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 6. 8. 2021, 11.10
Tak to možná na dovolené normálně teď do sebe ráno dostanu leda kafe ?
Mygara, 26. 4. 2017, 10.32
já se nasnídám, ale bohužel tak nějak v poklusu, nesednu si k tomu
patricia077, 26. 4. 2017, 10.43
já dnes s dětmi na podlaze a jedly mi to oba a já neměla zas nic hehe
patricia077, 31. 3. 2017, 8.17
to je akorát nějak nestíhám teď teda piji kafe a lítám k pračce a synovi
Fuga, 23. 1. 2017, 20.27
já to většinou stíhám, ale většinou u toho nesedím. Horší je to, že si někdy zuby čistím až v 11 hodin
patricia077, 23. 1. 2017, 20.36
Lenka B.-763, 20. 11. 2016, 10.54
Vstávám brzo do práce cca 5.15 hod. a nesnídám.Tak brzo ráno bych do sebe nic nedostala.Vypiju trochu čaje a jdu.Jím až tak kolem 8.00 hod.
Jana82, 5. 11. 2016, 8.27
Mám zlatého přítele, každé ráno mám od něho připravenou snídani. ♡
patricia077, 5. 11. 2016, 9.24
jitkamety, 4. 11. 2016, 21.59
Já skoro vubec nesnidam jen si dam kafe
k.o.r.i.n.e.k, 4. 11. 2016, 21.44
Já se také budím hladová, tak snídaně to jistí
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 8.26
No já pořád čekám, kdy budu mát pořád hlad, už rok a půl kojím Ale v noci tedy nejím